Skocz do zawartości

Montaż świateł dziennych LED


Rekomendowane odpowiedzi

Homologacji też nie widzę i nie widzę w tym problemu. Lepiej jak by była ale policja ani diagności nie sprawdzają jak wszystko działa jak potrzeba.

 

Co do montażu to ok pasują P&P ale nie podobało mi się to. Blaszki i cienkie metalowe rozpórki do montażu. Wywaliłem ten badziew i wkleiłem na gorąco. Wiem że nie przegnije i nie zgubię ledów. Wtyczki pasujące. Do tego sterownik lamp wykrywa skok napięcia w instalacji przy otwieraniu i zamykaniu auta z kluczyka i z ledów robi "doświetlenie" na 15 sekund.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wygląda to tak:

A polecicie jakies DRL do wersji poliftowej z p.mgielnymi?

Nie chce wymieniac p.mgielnych ;)

Edytowane przez Mario_80

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Homologacji też nie widzę i nie widzę w tym problemu. Lepiej jak by była ale policja ani diagności nie sprawdzają jak wszystko działa jak potrzeba.

 

Co do montażu to ok pasują P&P ale nie podobało mi się to. Blaszki i cienkie metalowe rozpórki do montażu. Wywaliłem ten badziew i wkleiłem na gorąco. Wiem że nie przegnije i nie zgubię ledów. Wtyczki pasujące. Do tego sterownik lamp wykrywa skok napięcia w instalacji przy otwieraniu i zamykaniu auta z kluczyka i z ledów robi "doświetlenie" na 15 sekund.

 

homologacja to podstawa + poprawny montaz zgodnie z prawem. Jak wkurzysz policjanta to pierwsze co zrobi to sprawdzi takie swiatla i udupi cie. Mandat to bodajze 500zl lub nawet odebranie dowodu rej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

homologacja to podstawa + poprawny montaz zgodnie z prawem. Jak wkurzysz policjanta to pierwsze co zrobi to sprawdzi takie swiatla i udupi cie. Mandat to bodajze 500zl lub nawet odebranie dowodu rej.

Rozumiem. zdaję sobie sprawę z tego.

 

Światła mam zamontowane poprawnie mechanicznie i elektrycznie.Uwierz mi że na tym kleju gorącym są 100% pewne a na zestawie fabrycznym montażowym pewnie 2 zimy z solą i do widzenia. Homologacja powinna być oczywiście, ale jej nie ma i co oznacza to że światła stanowią zagrożenie? Nie mam zwyczaju wkurzania policjanta, to zawsze oznacza kłopoty. W poprzednim aucie w ciągu 6 lat jazdy z ledami porządnymi bez homologacji zaliczyłem kilka kontroli drogowych i nigdy żaden Pan Władza nawet nie zwrócił uwagi na taki szczegół jak homologacja.

 

Niemniej kolega ma całkowitą rację, homologacja powinna być.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności