Skocz do zawartości

Satelita - Polsat, czy warto?


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

W podobnej cenie znajdziecie o niebo lepsze oferty od konkurencji.

... można też rozpatrzyć ofertę kablową - w pakiecie można mieć TV, TLF i NET ... i ceny już nie są wygórowane ... konkurencja działa ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

U nas w kablówce monopolistą jest TOYA, ale taki pakiet, jak mi pasuje kosztuje wiecej, niż 2 pakiety familijne w polsacie, więc musze szukać innych ofert.

bo ludzie szukają kwadratowych jaj, chcieliby mieć wszystko i za darmo

Wiesz, jakby w Łodzi płace były na poziomie średniej krajowej chociaż, to bym nie szukał kwadratowych jaj :aniolek2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bym nie szukał kwadratowych jaj

... sorry - nie miałem Ciebie konkretnie na myśli, po prostu oparłem się na dyskusji w pracy - podobne problemy są ... argue.gif

... w Łodzi się nie da zarobić godnie question.gif ... też zależy co kto robi - ja mam chyba ciut więcej niż średnia krajowa(za 2010 - 3224) ale i robota nie za biurkiem ...thumbsup.gifthumbsup.gifwink.gif

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie za biurkiem - mechanik utrzymania ruchu - hydraulika siłowa.

Jakbym netto zarobił choć 2500, to bym był w miarę zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Z Polsatu możecie zrezygnować ponieważ wyłączyli wam pakiet BBC, który został kupiony przez "n"

 

Ja mam już "n" od około 3 lat i jestem zadowolony, "n" zawsze informuje że zmieniają się kanały i że jest możliwość rozwiązania umowy.

 

W ciągu tych 3 lat zawierałem już 3 razy umowę i każda była na 2 lata :), jeżeli chodzi o obsługę to na "n" nie mogę narzekać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Polsatu można rezygnować zawsze, bez względu na to czy coś wyłączyli czy nie...warunki zerwania umowy będą inne i tyle.

Wyłącznie kanałów BBC spowodowało, że można było zerwać umowe z Polsatem bez obowiązkowego 3- miesięcznego okresu wypowiedzenia.

Problem w tym, że można było to zrobić do końca lutego...no i nikt o tym nie informował.

Nie dostałem żadnego pisma, nie informowano za pomocą wiadomości przesyłanych na TV satelitą, nie było też wiadomości w Internetowym Centrum Obsługi Klienta.

Polsat wychodzi z założenia, że najlepszy klient to niedoinformowany klient.

 

Grześ, gdybyś zarobił 2500 netoo to byłbyś zadowolony tylko do pierwszej wypłaty.

Potem powiedziałbyś...chce jeszcze...mało...:dostałbyś 3 tysiaki i znów...mało...jeszcze :D

Nie znam człowieka, który stwierdziłby, że zarabia dość albo dużo, każdemu zawsze mało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też osobiście mówie że Polsat to śmieć, nawet się nie opłaca go brać, bo klienta robią w konia i jeszcze mają lipne dekodery.

Ja mam cyfre +. Teraz w cyfrze plus nadają kanały Polsatu. To jak ktoś by chciał mieć polsat to bierzcie cyfre plus.

No i na koniec moje podsumowanie że z najlepszych telewizji platformowych to są Cyfra + i N-ka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Chyba ze juz cos w tym temacie poprawili.Jesli nie to karte z trzeba doladowywac co 6 godz.Montowalem to u znajomych i wieczorkiem mi dzwonia ze przestal dzialac :o Wiec tel.do BOA i powiedzieli ze co 6 godz.trzeba karte zaniesc do 1-go dekodera na 30 sek. i dalej na 6 godzin jest ogladanie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności