Skocz do zawartości

Zezwolenie na posiadanie radia CB


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to, mi szkoda jest zniszczyć powłokę lakierniczą astry. Myśląc perspektywicznie, gdybym kiedyś chciał sprzedać auto, to kupujący mogłby się zrazić do tych dziurek, a radia nie chcialbym mu zostawiać. No cóż jeszcze pomyśle nad jakimiś rozwiązaniami jeśli coś ciekawego uda mi sie zastosował podzielę się na tym forum tym rozwiązaniem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

te uszkodzenia lakieru sa praktycznie zadne :lol: bo te srubki maja ostre koncowki i dziurka w lakierze ma moze z 1mm srednicy wiec zeby ktos znalazl 2 takie dziurki to .... :wink: a i takie male uszkodzenia raczej nie spowoduja zeby rdza sie zaczela chociaz wiadomo ze opelki lubia "ruda" :wink:

eduardo_vkp Zapraszam Cię do aktywnego pisania

a i owszem, pisal bede i mam nadzieje n szybko rozrost tego forum :wink::P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

magnes ne odpada przy duzych predkosciach ale jak zachaczysz o galezie albo cokolwiek ponizej polowy masztu to sie obali albo przesunie. najlepiej mocowac na dach bo im wyzej tym lepiej. magnes zawsze mozna schowac do kabiny a zwyklej nie da rady tak od reki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
magnes zawsze mozna schowac do kabiny a zwyklej nie da rady tak od reki.

jechal;em ostatnio do wawy z kolega ktory ma antene na uchwyt i wypytalem dokladnie co i jak. I na wlasnej skorz3e widzialem ze zasieg na antenie 120cm jest naprawde dobry 8) zdjecie anteny magnesowej trwa 2s natomiast zdjecie anteny na uchwyt trwa o wiele wielewi3ecej :P a mianowicie 20-30 sekund :)

wiec nie wiem czy to taka duza nie dogodnosc a zaleta jest lepsze lapanie masy i pewnosc ze nic nie odpadnie ani sie nie przesunie :|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ale komu zima bedzie sie chcialo odkrecac zamarznietego motylka. zreszta jak kto woli. wada magnesu jez tez to ze nie trzyma sie za dobrze na zamarznietym dachu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ale komu zima bedzie sie chcialo odkrecac zamarznietego motylka

no sa wady i zalety ale mysle ze nie jest to wielka wada, nie porysujesz auta, antena krutsza moze byc i wogole jakos przekonalem sie bardziej do tego rozwiazania :) no i nawet sporo taniej wychodzi kupic antene +uchwyt niz magnesowke

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Cytat:

eduardo_vkp Zapraszam Cię do aktywnego pisania

 

a i owszem, pisal bede i mam nadzieje n szybko rozrost tego forum

Kolega tak wpisał, ze do wszystkich niby pisze :| . Ja mam Maro! Zapraszam Cię do aktywnego pisania 8)

 

Co do magnesówek to jak masz dobry magnes to nie ma mowy żeby Ci spadła podczas jazdy. Jechałem 215km/h (o ile nie są duże przekłamania :) ) i nawet nie drgnęła :P . Bat - 180cm.

 

 

EDIT: A co z tymi papierami do CB? Naprawdę to sprawdzają? Ja nie mam żadnych i zaczynam sie bać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Kolega tak wpisał, ze do wszystkich niby pisze . Ja mam Maro! Zapraszam Cię do aktywnego pisania

wiem wiem, dopiero strybilem, zacytowalem bo myslalem ze to tak przy 1 poscie mi napisal :)8) czy tam jednym z pierwszych. A teraz to juz kapral ze mnie :|

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności