Skocz do zawartości

halogeny


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z was montowal moze halogeny przewmgielne? u mnie nie mam seryjnego miejsca w zderzaku, a chcialbym cos takiego zamontowac.

moze ktos ma doswiadczenie w tym temacie, jakich unikac, a jakie warto kupic??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czy ktos z was montowal moze halogeny przewmgielne? u mnie nie mam seryjnego miejsca w zderzaku, a chcialbym cos takiego zamontowac.

moze ktos ma doswiadczenie w tym temacie, jakich unikac, a jakie warto kupic??

 

O jakim modelu Opla piszesz?? Ja nie mam miejsca w zderzaku, ponieważ halogeny mam pod kloszem reflektorów...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z was montowal moze halogeny przewmgielne? u mnie nie mam seryjnego miejsca w zderzaku

nie we wszystkich zderzakach było miejsce na halogeny. U teścia nie było i musiał zmienić zderzak bo chciał halogeny oryginalne. Kupił go na szrocie za jakieś grosze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem astre g z 00r i tez nie miala halogenow ani miejsca w zderzaku :)

Mysle ze zeby dobrze je zamocowac zeby swiecily pod odpowiednim katem to trzeba troszke sie nagimnastykowac :wesoly: moj ojciec ma w garazu takie ladnenoweczki soczewkowe juz leza pare lat i nie ma ich gdzie zamontowac 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widzialem juz zderzak z miejscem na oryginalne halogeny, ale musialbym go malowac, te ktore mam sa w kolorze nadwozia. Mysle ze koszt jest zbyt duzy (moja astra jest z 92r) i nie bede inwestowal. chce zamontowac cos uniweraslnego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze koszt jest zbyt duzy

myślę, że niekoniecznie. Lakierowanie zderzaka to koszt około 100-150 zeta u lakiernika, a spokojnie można polakierować samemu. Lakierowałem kiedyś z kumplem zderzak w meganie. Wyszło pięknie :)

chce zamontowac cos uniweraslnego

jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego

Ja bym na Twoim miejscu zmienił i polakierował zderzak i wsadził oryginalne halogeny

pozdrawiam i miłego zakładania "lampek" :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że niekoniecznie. Lakierowanie zderzaka to koszt około 100-150 zeta u lakiernika, a spokojnie można polakierować samemu. Lakierowałem kiedyś z kumplem zderzak w meganie. Wyszło pięknie Smile

dobry lakiernik bierze w kole 200zl za element w calej polsce podobne ceny wiec nie wiem gdzie ci profesjonalista pomaluje za 100zl bo tyle to materialy moga kosztowac :D

a samemu jasne, ale trzeba miec miejsce dobre, sprzet i umiec to przygotowac a pozniej pomalowac :wesoly:

Moim zdaniem lepiej zrobic dziury w zderzaku i kombinowac ustawienie i mocowanie lampek tak zeby spelnialy swoja role :P ja bym tak zrobil, bo rzeczywiscie inwestowac w kilkjunastoletni samochod to troche nie tego 8) bo on traci na wartosci z kazddym dniem zreszta jak kazdy inny samochod(oprocz zabytkow :) )

Tak wiec kolego probuj :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja chyba wstawie sobie takie prostokatne. nie bede musial ciac (mocuje sie na 2 wkrety)

mozna je regulowac, swiatlo w nich daja zarowki H3. Wstawie je w to zaglebienie w zderzaku. Kosztuja jakies 70-80pln. Tylko musze pomyslec gdzie sie podpiac, bo ten wlacznik od tylnych nie wiem czy wytzyma obciazenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze pomyslec gdzie sie podpiac, bo ten wlacznik od tylnych nie wiem czy wytzyma obciazenie.

znaczy ze co, bezpiecznik spali?? Watpie, ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie coby jakis lepszy dac, mocniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności