Skocz do zawartości

Problem z odpalaniem


Gość zajaccc.kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zajaccc.kuba

witam waz ponownie tak jak mowiliscie czujnik sie spipcył tylko ze jest druga strona medalu jest on cały w oleju i nie wiem czy to nie ten olej go skonczył cała misa itd jest w oleju powiedzcie mi czy to czasem nie puszcza simering na wale ?? cos mi sie tak wydaje ze simering bedzie do wymiany zrobie to sam czy nie z tego co mi sie wydaje to rozrzad trzeba sciagnac ?? prosze o jakies wskazówki czy dobrze mysle czy jednak mam złe rozumowanie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam waz ponownie tak jak mowiliscie czujnik sie spipcył tylko ze jest druga strona medalu jest on cały w oleju i nie wiem czy to nie ten olej go skonczył cała misa itd jest w oleju powiedzcie mi czy to czasem nie puszcza simering na wale ?? cos mi sie tak wydaje ze simering bedzie do wymiany zrobie to sam czy nie z tego co mi sie wydaje to rozrzad trzeba sciagnac ?? prosze o jakies wskazówki czy dobrze mysle czy jednak mam złe rozumowanie

Nie wiem jak olej z uszczelniacza wału może zarzygać czujnik, i co do tego ma rozrząd?

Jeśli cieknie tylny uszczelniacz to olej leci do dzwona skrzyni a z niego wycieka szczeliną między obudową skrzyni a blokiem.

Na bank cieknie ci z pokryw zaworów i ścieka po bloku.

P.S. Olej masie silnika nie szkodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik (jego część) może być mokry z oleju,

bo jego część znajduje się w bloku.

Ma uszczelnienie w postaci oringa aby oliwa nie wyciekała na zewnątrz,

jeśli uszczelnienie padło to oliwa przy nim wycieka.

Czujnik - dobry, może być oryginał lub jakiejś poważniejszej firmy

bosch, siemens, hella, może być i kw

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zajaccc.kuba

własnie byłem w sklepie i mi proponowali tego kw za 180zł chyba dobra cene zrobili na niego bo byłem tez i miałem za 170zł ale jakis włoski wiewiem dokladnie firmy czyli jak mowisz ze ten kw moze byc to jutro jade go kupic i bede pisał co dalej wymienie ten simerinf walu i zobaczymy co sie bedzie działo z omega czy odjedzie czy bedzie stała w miejscu hehe ale jestem dobrej mysli jutro napisze co i jak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inne będą droższe, te też dają radę i hulają.

 

Co Ty z tymi simeringami? który niby poleciał?

To że ciekło z pod czujnika, czy cieknie z góry to nie wina simeringów wału - Ilku wspomniał skąd może ciec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zajaccc.kuba

a tam juz wczoraj sciagłem skrzynie i okazało sie ze tylny simering puszzał i dlatego sie tam tak iapało kupiłem simering dzis bede wszystko sklecał z powrotem i ten czujnik tez kupiłem firmy kw napisze wieczorkiem co i jak moze dzis odpale

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zajaccc.kuba

no i omega chodzi jestem wam wdzieczny za pomoc wymieniłem czujnik simering na wale i smiga juz wczoraj miałem napisac ale net mi nie działał dzieki sliczne i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności