Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Jeśli ktoś z Was ma vivaro ( trafic ) w wersji z pojedynczymi fotelami z przodu, i brakuje mu podłokietnika lub schowka ( tak jak mi :) ) to znalazłem rozwiązanie. Napiszcie a podpowiem jak można fajnie i prosto zamontować podłokietnika z renault scenic II. Ja w swoim zamontowałem i super pasuje, jest też w nim dużo miejsca na różne graty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie bądź taki tajemniczy tylko zrób fotki z opisem co i jak oraz zapodaj w tym temacie. :grin:

Chyba że chcesz aby zapchano Twoją skrzynkę pocztową pytaniami. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jutro zrobię jakieś lepsze fotki

10.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam odświeże temat czy ktoś może sprawdzał ten patent? interesuje mnie jakie będzie dojście do ręcznego po zamontowaniu podłokietnika

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro kolega 6 lat temu napisał że jest spoko i wszystko pasuje to i do ręcznego musi też być dobry dostęp.

Kolega Rafib już od ponad 5 lat tu nie zagląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie widziałem dlatego zapytałem czy ktoś jeszcze testował tą opcje;) jak zamontuje to dodam fotki dla potomnych ale to potrwa;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie

Jeśli ktoś z Was ma vivaro ( trafic ) w wersji z pojedynczymi fotelami z przodu, i brakuje mu podłokietnika lub schowka ( tak jak mi :smile2: ) to znalazłem rozwiązanie. Napiszcie a podpowiem jak można fajnie i prosto zamontować podłokietnika z renault scenic II. Ja w swoim zamontowałem i super pasuje, jest też w nim dużo miejsca na różne graty.

No właśnie widziałem dlatego zapytałem czy ktoś jeszcze testował tą opcje;) jak zamontuje to dodam fotki dla potomnych ale to potrwa;)

Czekamy z niecierpliwością :spoko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Panowie patent z podlokietnikiem jest gotowy wlasnie zamontowalem i jest ok napewno taniej wychodzi niz kupno siedzen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jak wykonaliscie montaż tego podłokietnika, przyznam, że też już kupiłem do trafica, tylko nie wiem jak się za to zabrać..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jestem ciekaw. Może ktoś wrzucił opis ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi