Skocz do zawartości

Co mnie wkurza w corsie ...


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Nom, poważnie, mierzyłem motor GrzECHA.

Albo wycinanka grodzi, albo kolektor wydechowy przed zderzakiem :wesoly:

Jednak na razie mój motorek mi starczy, rozejrzę się jeszcze za c20xe, ale to przyszłość :wesoly:

Mnie osobiście w corsie wkurzają bębny, ciężko jest dojść do ładu z hamulcami z tyłu.

Głównie chodzi o ręczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

włacznik lampki wewnątrz jest trzeba włącznik od swiateł mijania i postojówek pociągnąć do siebie i lampka w srodku sie zaswieca:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minusy to :

1.ze max silniki z fabryki to 1.6

2.ze pekaja slupki boczne

3.wariuje temperatura silnika

4.biedne wyposazenie

5.zegary w wiekszosci przypadkow nawet obrotomierza nie maja

6.ma kierownice jak w traktorze albo w Ikarusie

7.kiepsko sie wsiada

8.duzo kombinacji z SWAP'ami na 2.0 wzwyz

 

Plusy to :

1.jak sie wstawi 2.0 ma sie MEGA niepozorne autko

2.dosyc duzo miejsca z tylu

3.bagaznik

4.dobre prowadzenie na twardszych sprezynach

5.dostepnosc czesci zamiennych

6.nadaje sie do tuningu

7.ma fabrycznie miejsca na dosyc duze glosniki

8.jezdze tylko sportowymi autami , a mam Corse ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Powyżej 3 000 obrotów silnik zaczyna strasznie wyć ! ;-) przy silniku 1.2

2.Po włączeniu klimy można wyprzedzić najwyżej furmankę,ale w sumie nie dziwota w silniku o pojemności 1.2....

3.Wkurzają mnie polskie drogi bo przez nie po przejechaniu 70kkm buda zaczyna trzeszczeć na większych wybojach(nie mówię o tylnym zawieszenie,chyba przy tych plastikowych nakładkach na mocowanie amorów) :lol:

4.Podkładka pod zderzak,:wink:

5. beznadziejnie przełożenia skrzyni

6. słabe wyposażenie brak mi wspomagania i regulacji wysokości kierownicy

..ogołnie nie jest żle :tak:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zasadniczo tylko jedna rzecz mnie w Corsie denerwuje:

 

Kiedy wraca do domu moja kobieta to zawsze słyszę że coś się zepsuło.

 

Hit niedzieli:

Cytuję swoją kobietę :prosze:

 

"...chciałam uzupełnić, płyn do spryskiwaczy i pociągnęłam za rączkę i...i masz tu rączkę i dolej płynu" 8)8)

 

a tak poważnie to na początku denerwowały mnie chlapacze ale została po nich tylko pamięć :wesoly:

 

już nawet nie zwracam uwagi na to,że za każdym włączeniem świateł podświetlana jest losowo wybrana część deski rozdzielczej i liczników...

 

zerujący się co jakiś czas zegar

 

gasnący silnik chyba jednak najbardziej mnie wkur... i z tym walczę

 

ogólnie bardzo pozytywnie odbieram to autko:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie denerwuje brak kontrolki paliwa. Wczesniej jezdzilem ibiza i jak mi sie zapalila kontrolka to wiedzialem z dokladnoscia do 3 km ile mam do przejechania. Druga sprawa to ogrzewanie ale na to chyba kazdy narzeka. Brakuje tez mi obrotomierza a nie wiem czy jak fabrycznie nie ma to moge zamontowac zegary z obrotomierzem - musze poczytac;) Tak poza tym uwielbiam to auto dlugo go nie zamienie na inne:) Corsa Rulez :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

q-bash, z tym ogrzewaniem nie jest tak źle. Ja przynajmniej nie narzekam.

Włączę silniczek, zdarzę oskrobać boczne szybki i na ogół juz nad przednią nie musze się tak znecać ???

Mnie osobiście brakuje czasami drzwi z tyłu :wink: ale to już mój wybór... kiedyś zamienię na wersję 5-ciodrzwiową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Corse nie moge narzekać,wcześniej jeździłem Corsą A C14NZ i spisywała mi sie super i niewiele mi paliła jedyna wadą była rdza ale ten typ tak ma ;p Niestety została źle potraktowana przez Pana z tyłu który wbił sie w nią swoim golfem II i to był jej smutny koniec :D Sentyment jednak pozostał do Corsy i czeka teraz na mnie w garażu Corsa X12XE chyba jesli sie pomyliłem z tym symbolem silnika ??? Corsinki według mnie to super autka i wszystko jestem w stanie im wybaczyc http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif POzdrawiam Wszystkich włascicieli Corsarzy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności