Skocz do zawartości

Opel Vectra ?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

 

Otoz to mam problem z Vectra A 1990r. Przy cofaniu do tył koła tylne sie blokuja i nie da rady cofna, nie raz tylko jedno blokuj czym to jest spowodowane i jak naprawic serdeczne dzieki za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Zwolnij hamulec reczny :wink: . Tak na powaznie to nie bardzo wiem co moze dolegac twojej bryce ale wiem ze jazda jest udreką. A do przodu sie nie blokują?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

spradz tylne hamulce tz zaciski czy sie nei blokuja czy nie ma jakiegos syfu który przy cofaniu do tyłu moze blokac hamulce

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trzasnęła jakaś sprężyna przy szczękach?

Albo linka ręcznego do wymiany?

Napisz więcej, czy zawsze, czy oba koła,itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość red devil

Prawdopodobnie strzeliło Ci zabezpieczenie to co trzyma szczęki od ręcznego żeby sie nie odsuwały od tej osłony wewnetrznej (nie wiem jak to sie dokładnie nazywa, ale chodzi o te sprężynki z zabezpieczeniem) i przy cofaniu odchyla sie jedna szczęka i blokuje o piaste... Przerabiałem to ostatnio w swojej Cali, też nie szło cofnąć bo blokowało koła :wink: A z tego co wiem Viki ma tak samo rozwiązane hamulce jak Cali, wiec jest duże prawdopodobienstwo ze to to jest przyczyną również i u Ciebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Prawdopodobnie strzeliło Ci zabezpieczenie to co trzyma szczęki od ręcznego żeby sie nie odsuwały od tej osłony wewnetrznej (nie wiem jak to sie dokładnie nazywa, ale chodzi o te sprężynki z zabezpieczeniem) i przy cofaniu odchyla sie jedna szczęka i blokuje o piaste... Przerabiałem to ostatnio w swojej Cali, też nie szło cofnąć bo blokowało koła ;) A z tego co wiem Viki ma tak samo rozwiązane hamulce jak Cali, wiec jest duże prawdopodobienstwo ze to to jest przyczyną również i u Ciebie.

i z tym bym się zgodził ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous
Prawdopodobnie strzeliło Ci zabezpieczenie to co trzyma szczęki od ręcznego żeby sie nie odsuwały od tej osłony wewnetrznej (nie wiem jak to sie dokładnie nazywa, ale chodzi o te sprężynki z zabezpieczeniem) i przy cofaniu odchyla sie jedna szczęka i blokuje o piaste... Przerabiałem to ostatnio w swojej Cali, też nie szło cofnąć bo blokowało koła 8) A z tego co wiem Viki ma tak samo rozwiązane hamulce jak Cali, wiec jest duże prawdopodobienstwo ze to to jest przyczyną również i u Ciebie.

i z tym bym się zgodził :!:

 

 

 

 

TEZ BYM SIE Z TYM ZGODZIL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności