Skocz do zawartości

D5WSC Webasto


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Nooo!!! To też jakieś rozwiązanie. Czy mam to także rozumieć jako propozycję w sytuacji dla mnie bez wyjścia??? :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Dzięki :wink: Postaram się być samodzielny i korzystać tylko z rad.

 

[ Dodano: Wto Wrz 23, 2008 21:09 ]

Witam kolegów po kilku miesiącach milczenia o webasto :wink:

Pochwalę się, że je naprawiłem. Działa chyba dobrze: grzeje szybko, nie dymi (wcale nie widać dymu), pracuje równo. Ale mam jeszcze kilka wątpliwości. Dlatego pytam fachowców: Czy poza normalnymi dźwiękami związanymi z pracą urządzenia powinno być słychać delikatny sygnał? Jakby sygnał-pisk. I druga sprawa, jak włączyłem webasto to chodziło dotąd aż wyłączyłem. Z tego co czytałem powinno pracować ok. 45 min. U mnie ponad godzinę i nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Gość zdzichowina

Witam.Czy jest jakiś sposób żeby Webasto DW 50 odpalało w dodatniej temp. W celu sprawdzenia działania i jak powinno być podłączone do układu chłodzenia .Pozdrawiam .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Ja mam pytanie odnośnie WEBASTO w moim aucie mianowicie Omega 2.5 DTi 2002r. W odpowiedziach na posty innych opisujecie jak ustawić webasto za pomocą sterowników, a ka mam taki problem , że u mnie w aucie nic takiego nie ma :?: wiec nie wiem jak to uruchomić byłem w serwisie ale klient powiedział, że on też nie wie, że chyba załacz sie on jakoś automatycznie?:)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz to webasto? Jaki model? Może to tylko zwykły dogrzewacz silnika, który urychamia się automatycznie kiedy zapalasz silnik a temp. na zwewnątrz ma poniżej 4 stopni. Jeśli nie masz zegara to jest jeszcze szansa że powinien być pilot do sterowania. Poszukaj przyklejonej antenki w okolicach przedniej szyby. Jeśli nic takiego nie znajdziesz to znaczy że masz zwykły dogrzewacz i już.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous

odgrzeje troche temat. czy ma ktos moze fotki jak i gdzie jest to zamontowane?;( mam astre 2 dieselka i chce sobie dołozyc te ogrzewanie. koszt niemały bo ok 2000zł za cały zestaw. montował to ktos samodzielnie??? gdzie zamontowac piec, gdzie wypuscic wydech?http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/question.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To może i ja ten już trochę podgrzany kotlet dalej będę podgrzewał. Zwracam się z prośbą do wszystkich znawców tematu webasta: cóż może być za przyczyna zupełnej "martwicy" tego fajnego urządzenia? Tzn webasto zupełnie nie reaguje. Zarówno na włączenie czasowe jak też na wciśnięcie "świeczki". Wyświetlacz działa jak dotychczas, ale urządzenie nie wydaje żadnych dźwięków. Nie ma tego charakterystycznego "przewietrzenia" komory spalania - Noc, zupełna cisza! Gdzie mogę szukać przyczyny? Czy po za trzema bezpiecznikami zintegrowanymi z stycznikiem są jakieś inne bezpieczniki i styczniki? Ten stycznik po włączeniu ręcznym uruchamia dmuchawę w kabinie. Czy powinien coś jeszcze uruchamiać? Ratujcie. Mrozy atakują a webasto nie działa :D

Dziękuje za pomoc. Rudy

 

poprawiłem"regulamin 3,1"/ andrzej_m55

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności