Skocz do zawartości

Które piwo najlepsze ??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepsze lane z beczki!!! a jeśli przejeżdżacie przez Żywiec i ma was kto wieżć to przy browarze jest firmowa knajpka. Tam Żywczyk smakuje jak nigdzie na świecie. Serdecznie polecam, a cena korzystna i można wypić lany porter! :D:D:D

Zgadzam sie w knajpce firmowej piwko smakuje jak nigzie indziej :D Ale ja mam troche inne preferencje:Łódzki porter albo Blac Boss to też ciemne :D Niestety piwa te nie są ogólnie dostepne ale mam swoją knajpkę gdzie można dostać bardzo żadkie i oryginalne smaki. Niestety ceny też są oryginalne od 6 do 30 zeta :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest Lech Lech i jeszcze raz Lech

 

Proszę nie używać Caps Lock'a. Na forum nie ma potrzeby krzyczeć :D/ Post wyedytowałam/ Niedźwiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lech PREMIUM czy Lech PILS - który jest Waszym zdaniem lepszy :D Premium jest dostępny na terenie całego kraju, Pils tylko w Wielkopolsce. Właśnie sprowadziłem sobie z Wlkp trochę Pilsa i porównuję ;) Obydwa są wyśmienite :( ale jak dla mnie chyba Premium ma ciekawszy smak. Pils ma raczej delikatną goryczkę i bardzo mało wyczuwalne nutki słodowe. Jest to piwo lekkie i orzeźwiające. Choć smakuje bardzo poprawnie, jak dla mnie jest trochę zbyt 'wodniste'. Premium ma bardziej zdecydowany smak. A co Wy sądzicie na temat tych dwóch browarów :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę...Obywatelu...(nie obraź się), ale u nas Lech jest uznawany raczej za, jak to sam nazwałeś, "wodniste" piwo, z małą zawartością piwa w piwie...a za to z dużą zawrtością gazu... :( No ale gusta są różne... ;)

 

W rejonie Radomia doniedawna jeszcze królowała Warka i Strong...niestety z chwilą zakupu browaru w Warce przez Grupę Żywiec, piwko niestety się popsuło... i choć zasięg ma teraz krajowy, to u nas spadło na łeb... :D A szkoda...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę na karczmę piwną Kolejarzy! 20zł kufel na pamiątkę i piwo (Tyskie- nie preferuje, ale 2 a 3 jest już dobre) do bólu. Coś pięknego, polecam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu moją ulubioną marką była warka strong, ale od dłuższego czasu to piwo już mi nie podchodzi. Zgadzam się z moim przed-przedmówcą ;) że strasznie się ono popsuło. Szkoda, bo było naprawdę dobre. Swego czasu lubiłem napić się czasem palma, a obecnie przede wszystkim warka czerwona - najlepiej z butelki (smakosze wiedzą że między piwem butelkowym a puszkowym jest różnica :( ).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności