Skocz do zawartości

Problem z kluczykiem nie idzie otowrzyć auta


Gość brokok

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

Panowie czym najlepiej przesmarować zamki? Olejem silikonowym, grafitem czy jeszcze coś innego? Mam olej sil. i nie wiem czy przelecieć czy kupić coś inne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
Gość adampakoart

podpinam się pod temat . dzisiaj od rana siedziałem przy aucie i wszystko było ok. teraz popołudniu nie mogę otworzyć drzwi kierowcy. pilot ogólnie otwiera wszystkie drzwi ale te jedne nie puszczają nawet z kluczyka. cypel w górze jakby były otwarte ale klamka nie puszcza. jakieś pomysły koledzy???

Edytowane przez adampakoart

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się pod temat . dzisiaj od rana siedziałem przy aucie i wszystko było ok. teraz popołudniu nie mogę otworzyć drzwi kierowcy. pilot ogólnie otwiera wszystkie drzwi ale te jedne nie puszczają nawet z kluczyka. cypel w górze jakby były otwarte ale klamka nie puszcza. jakieś pomysły koledzy???

Przeczytaj temat, a nie pisz od razu, właśnie masz opis w nim.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adampakoart

czytałem czytałem...smarowanie niewiele dało.centralny z kluczyka i sam kluczyk odblokowuje centralny w wszystkich drzwiach ale w klamce coś nie gra więc drzwi kierowcy pozostają zamknięte.kiedyś miałem podobny kłopot w nubirze i powodem było cięgno klamki i plastikowa klamra która je przytrzymuje i prowadzi.tyle,że tutaj drzwi są zamknięte i jakim cudem dostać się pod tapicerkę zamkniętych drzwi by to sprawdzić.nielada kłopot...siedzę i główkuję.klamka jakby blokuje się w połowie drogi. próbowałem już trzymania klamki maksymalnie do góry i kręcenia kluczykiem.nie pomaga,smarowanie zamka też

Edytowane przez adampakoart

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wnętrza też nic nie daje, trzeba wszystkich możliwości spróbować, może nawet otworzyć szybkę coś mogło spaść i blokuje. Sorki ale z twojego opisu źle zrozumiałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adampakoart

szyba działa bez problemu.nawet próbowałem otwierać i wewnętrzną i zewnętrzną klamką jednocześnie.na nic.otwierając drzwi klamką czuć pod palcami i słychać to charakterystyczne kliknięcie.w drzwiach kierowcy w połowie drogi klamki jest jakiś opór i nie pójdzie do góry by ,,kliknąć,, i otworzyć. może jakimś cudem uda mi się odkręcić śruby mocujące tapicerkę...choć przy zamkniętych drzwiach miejsca jest malutko. gdybym włożył łapę pod tapicerkę ( choć do połowy odpiętą ) może udało by mi się poruszyć cięgnem klamki.trochę się stresuję by nic nie połamać ale innego wyjścia nie widzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności