Skocz do zawartości

Opony zimowe nowe czy używane


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,

 

jak kazdy staje przed zakupem opon na zime. Auto Astra II 2.0 DTI. Obecnie mam 195/60 R15.

 

Zastanawiam sie nad ponizszymi modelami:

Goodyear Ultra Grip 7

Dunlop SP Winter sport M3

Dunlop SP Winter sport 3D

Pirelli Snow sport

Continental WinterContact TS 810

Continental ContiVikingContact 3

 

Przyjmuje ustalone 185/65 R15 jezeli propozycje uzasadnione na inne to prosze najlepiej ktos kto pracuje z oponami http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif Zalezy mi na bezpieczenstwie niz na cenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli ktoś nie wie gdzie mógłby wymienić opony na zimowe to mogę polecić pewien warsztat. Ostatnio przeglądałem internet w poszukiwaniu jakiegoś serwisu bo sam mam opla vectre i chciałem żeby było to dobrze zrobione. Napotkałem strone wprawdzie niezbyt ładną ale dobrze mi zrobili te opony. To jest ten adres www.sobczak.net nie przestraszcie się wyglądu tylko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jak kazdy staje przed zakupem opon na zime. Auto Astra II 2.0 DTI. Obecnie mam 195/60 R15.

 

Zastanawiam sie nad ponizszymi modelami:

Goodyear Ultra Grip 7

Dunlop SP Winter sport M3

Dunlop SP Winter sport 3D

Pirelli Snow sport

Continental WinterContact TS 810

Continental ContiVikingContact 3

 

 

Mam taki sam silnik i w ubiegłym roku przypadkowo kupiłem Continental WinterContact TS 810. POLECAM!! To opony z wyższej półki przez co troszke droższe ale nie żałuję- jakbym mógł to bym ich nie ściągał nawet w lecie:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupilem jednak goodyear UG7 ... narazie jest spoko nie ma duzego halasu ... przyczepnosc wydaje sie dobra ... poczekamy na pierwszy snieg ... juz sa na Asi ... zobaczymy ile sezonow posluza ... chyba ze wczesniej zmienie auto :wesoly:

 

PS. Na opony.com sa teraz w promocji cos 228zl ... ja dalem 286 zl :) no ale nie ma to tamto bo i tak mi sie oplacalo :wesoly:))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ten adres www.sobczak.net nie przestraszcie się wyglądu tylko.

Wcale nie taka zła ta strona. Są gorsze babole.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie wie gdzie mógłby wymienić opony na zimowe to mogę polecić pewien warsztat. Ostatnio przeglądałem internet w poszukiwaniu jakiegoś serwisu bo sam mam opla vectre i chciałem żeby było to dobrze zrobione. Napotkałem strone wprawdzie niezbyt ładną ale dobrze mi zrobili te opony. To jest ten adres www.sobczak.net nie przestraszcie się wyglądu tylko.

Patrzcie patrzcie Państwo, robiłem u nich uszczelkę pod głowicą ( niby miało wyjść dużo taniej, a załaciłem 200 zł więcej niż w ASO Fiata, które mam właściwie pod domem, mieli zrobić w dwa dni, a auto trzymali ponad tydzień..... ), niestety nie dostałem żadnego rachunku, faktury etc co byłoby podstawą do reklamacji i gwarancji.

Co do jakości innych usług, nie wypowiadam się bo nie korzystałem.

 

Czyżby kryptoreklama?

 

PS nie wiedziałem nawet, że mają swoją stronę....

 

[ Dodano: Pią Paź 26, 2007 21:44 ]

No dobra, dla chcącego nic trudnego. Skorzystałem z jakże popularnych i zaje...cie pomocnych porównywarek cen w necie i znalazłem stronę http://www.naszeopony.pl/

Moim zdaniem, jedne z lepszych cen ( ja dzisiaj zakupiłem SAVA Eskimo S3 185/65R15 88T grupa GOODYEAR, w cenie 162,98 szt. nieźle oceniane w testach - AŚ 2 miejsce ), a dla tych, którzy mają mniej floty na zakup, również sprzedaż na raty i wysyłka free!! ( na allegro nie znalazłem taniej )

 

PS Aktualnie tego modelu brak :D bom wykupił ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdą ale będziesz miał trochę przekłamany licznik prędkości. Będziesz jechał fizycznie szybciej a na liczniku będzie wskazywało mniej.

średnica 195/60R15 wynosi - 615 mm

a średnica 185/65R15 wynosi - 621,5 mm

polecam kalkulator zamienników

www.opony.com

opony masz juz od 180zł i przesyłka gratis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności