Skocz do zawartości

brak mocy po czyszczeniu egr


Gość bzyk1923

Rekomendowane odpowiedzi

dobrze rozumiesz,ten nowy podwieszony bedzie pracowal ale w kolektorze siedzi stary nie podlaczony tak wiec generalnie stwarzasz taki drogi emulator egr.komp ma swoj dzialajacy egr a Ty masz swoj zaslepiony.termometr jak pisalem kable czerwony i pomaranczowy leca w wiazce spod skrzynki bespiecznikow pod bespiecznikami w komorze silnika i wychodza pod prawa lampa razem z kablem klaksona i kierunkowskazu.musisz tylko dobrze zaizolowac kable bo beda kosmiczne wartosci

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość morgen2903

dobrze rozumiesz,ten nowy podwieszony bedzie pracowal ale w kolektorze siedzi stary nie podlaczony tak wiec generalnie stwarzasz taki drogi emulator egr.komp ma swoj dzialajacy egr a Ty masz swoj zaslepiony.termometr jak pisalem kable czerwony i pomaranczowy leca w wiazce spod skrzynki bezpieczników pod bezpiecznikami w komorze silnika i wychodza pod prawa lampa razem z kablem klaksona i kierunkowskazu.musisz tylko dobrze zaizolowac kable bo beda kosmiczne wartosci

 

 

witam cie kolego wczoraj walczyłem z z moim vivaro i operacja powiodla sie pomyslnie agr zostal zaslepiony swiece zostaly wymienione na szczescie nie było problemu z ich wykreceniem ,termometr tez naprawiam zdemontowalem lampe tak jak mi poradzisz i znalazlem kable jeden z nich byl przecietny podlaczylem kabel i termometr zaczal dzialac.

 

po tej operacji jeszcze nim konkretnie nie jeździłem ale zapali bez problemu od poniedzialku zaczyna nim normalnie jezdzic bede widzial jak sie bedzie sprawowal kontrolka swiec nie swieci ale wczesniej jak nim jezdzilem to jak byl zimny tez nie swiecila dopiero po zagrzaniu silnika sie zapala.

 

także nie wiem w czym wina tkwila czy w agerze czy w swiecach bo jak bylem wczesniej na kompie to pokazywal ze swiece byly spalone iagro byś teraz kolego zaproponował czy musiałbym teraz po tej operacji jechac na kompa wykasowac bledy czy nie .

 

 

ogólnie chcialem ci bardzo podziekowac za pomoc ,twoje porady bardzo mi pomogly przy tej operacji.

:rolleyes:

Edytowane przez morgen2903

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blad egr zostanie zapisany w kompie ale niemusisz go kasowac,z bledem swiec tez tak samo.jesli skasujesz to przy nastepnym sprawdzaniu bledow bedeziesz wiedzial czy bledy powrocily.uzywajac vivaro powinienes se kupic interface op-com,po co masz placic za kasowanie bledow i diagnoze zwlaszcza ze te auta sa nie dopracowane pod wzgledem dzialania elektryki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności