Skocz do zawartości

kieszeń - radio


Gość ZlyWilk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tydzien temu kupilem sintre. Czas zaczac obok niej szperac przed wiosna.

Zabieralem sie dzis do zmiany radia a tu nagle zonk...

Zdjalem konsole wyjalem starego grundiga i widze ze mam problem otoz kieszeni nie ma...

Ktos zamontowal to na dorobionych przez siebie blaszkach (niestety do mojego radia one nie pasuja... :confused: )

Pytam czy jest sens takiej kieszeni poszukac(jak wiecie gdzie przez neta takie cos mozna dostac dajcie namiar)

czy poprostu zrobic uchwyt samemu?

Bede was teraz zameczal.

:aniolek2:

Pozdrawiam

 

Edit.

Doszedlem do wniosku ze nie chce jednak robic partyzantki i chcialbym zdobyc takowa kieszen.

Czy jedynym sposobem beda schroty albo znalezienie kogos kto sprzedaje sintre na czesci?

Moze sa jakies podobne ktore by spasowaly?

 

Z gory dziekuje za pomoc

Edytowane przez ZlyWilk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

To radyjko co miałeś zamontowane nie było instalowane seryjnie w Sintrach dlatego ktoś robił przeróbkę.

 

Jeśli radio które chcesz założyć to nie jest CAR300, CAR400 lub CDR500 to nie szukaj oryginalnej kieszeni, bo tylko do tych modeli będzie pasować.

 

Kupując nowe radio jest zawsze kieszeń montażowa. To radio (napisz jakie) co chcesz zamontować siedziało zapewne wcześniej w innym aucie i tam została jego kieszeń.

 

Możesz ewentualnie zakupić uniwersalną kieszeń montażową do radia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radio które kupiłem to Telefunken t460xcd (sprzęt jest nowy).

Dostałem komplet w którym jest półkieszeń.

Problem polega na tym że jak wyjąłem stare radio został lej jak po bombie i nijak nie zamontuje nowego radia...

A moja półkieszeń nie wejdzie w oryginalną kieszeń?

Jeżeli nie to tylko zostaje bawić się w mcgyvera ;]

Jak wrócę z pracy mogę podpiąć fotke jeżeli sobie tego życzycie.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez ZlyWilk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że jak wyjąłem stare radio został lej jak po bombie i nijak nie zamontuje nowego radia...

A moja półkieszeń nie wejdzie w oryginalną kieszeń?

 

Witam. :SMILE:

Ja mam oryginał od CDR-500, Jeżeli chcesz to prześlij adres na PW to się jakoś dogadamy. Kieszeń jest pełna ale :suchy: bez uzbrojenia, taką dostałem do radia. Pozdrawiam RG.:rolleyes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam oryginał od CDR-500,

 

To musi być też oryginał z Sintry ze względu na sposób mocowania tej kieszeni.

 

Można też poradzić sobie jeśli znajdziesz taką kieszeń tak jak opisał to t0mall w tym temacie http://forum.opel24.com/topic/13882-Montaz-radia-do-Sintry/page__view__findpost__p__221521

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się - dwa wkręty w półkieszeń i po zawodach.

Radio weszło - ledwo co ale weszło ;]

Jeszcze tylko raz muszę je wyciągnąć - kanałów nie trzyma.

Ale to juz jutro... ;]

Dzieki za pomoc ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności