Skocz do zawartości

Aktywacja BC astra h


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie,

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu: Probuje włączyć OP-COM-em (china clone 08 2010)BC na wyświetlaczu GID i nie mogę się połączyć z ECU (Oczywiście zapłon jest włączony) Gość od którego kupiłem fejsa twierdzi - że u niego ta funkcja była dostępna. Ja testowałem ten fejs na 2 różnych astrach H( jedna z wyśw GID z 2004 r, a druga z wyśw CID z 2007 r) i na obu nie mogłem aktywować BC - Aktywację przeprowadzałem wg instrukcji z http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/147335-poradnik-do-op-com/page__p__1810782#entry1810782 , błąd: brak komunikacji z ECU. W związku z tym proszę o informację czy może to być związane z ograniczeniami komputera pokładowego w astrach (obie to wersje ENJOY kupione w BELGI), czy jest to raczej wina interfejsu. W załączniku przesyłam zrzuty z OP-COMA

 

Z góry dziękuje za odpowiedź i pośw. czas

 

pozdrawiam

staszek

post-990-0-58449300-1340140861_thumb.jpg

post-990-0-17085000-1340140894_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Rafał_79 wygląda na to, że masz rację. Jeszcze wczoraj wysłałem te same screeny do gościa od fejsa. Dzisiaj odpisał mi, ze od razu widać, ze jest uwalony MS CAN (ja tam tego nie widzę :) i ze wymieni mi fejsa. Dziękuję za zaangażowanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam, poszukuję fachowca z op-com'em w okolicy Poznania /ewentualnie Kalisza lub Wielunia/. Chodzi o odblokowanie komutera - spalanie itd. Wyświetlacz BID Astra H 2004 1.6 105KM

 

No chyba że ma ktoś na sprzedaż takowe oprogramowanie z okablowaniem, to też rozważę.

Edytowane przez maybeme

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość kapikapi1

Witam. Mam ten sam problem z Astrą H 2008. Chciałem odblokować BC ale op com nie łączy się z EHU, DIS, UHP ale na pewno działa z innymi modułami ponieważ łączy się i mogłem wykonać np ustawienie świateł dziennych. Mam nowego op-com z angielskiego ebay z softem 1.45. Testowałem go na Signum i również się nie łączy dokładnie tak samo jak w Astrze. Czy problem jest w przekaźniku czy może w czymś innym. Bardzo proszę o pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kapikapi1

Witam Panowie,

 

Proszę o pomoc w rozwiązaniu następującego problemu: Probuje włączyć OP-COM-em (china clone 08 2010)BC na wyświetlaczu GID i nie mogę się połączyć z ECU (Oczywiście zapłon jest włączony) Gość od którego kupiłem fejsa twierdzi - że u niego ta funkcja była dostępna. Ja testowałem ten fejs na 2 różnych astrach H( jedna z wyśw GID z 2004 r, a druga z wyśw CID z 2007 r) i na obu nie mogłem aktywować BC - Aktywację przeprowadzałem wg instrukcji z http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/147335-poradnik-do-op-com/page__p__1810782?do=findComment&comment=1810782, błąd: brak komunikacji z ECU. W związku z tym proszę o informację czy może to być związane z ograniczeniami komputera pokładowego w astrach (obie to wersje ENJOY kupione w BELGI), czy jest to raczej wina interfejsu. W załączniku przesyłam zrzuty z OP-COMA

 

Z góry dziękuje za odpowiedź i pośw. czas

 

pozdrawiam

staszek

Witam.

Kolego jak poradziłeś sobie z problemem bo mam identyczny?

Przekaźnik uwalony lub driver CAN lub jeszcze coś innego.

Mogę naprawić twojego fejsa :spoko:

Witaj. Ile by to kosztowało i jak moglibyśmy to załatwić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jako świeży posiadacz Astry III H 2010 chciałbym odblokować wszystkie opcje dostępne w aucie.
Jakie funkcje komputera i modułu komfort są możliwe do odblokowania w tym aucie?
Mój VIN to W0L0AHL48A2077194. Wyświetlacz BID. CD 30MP3. Mała skrzynka bezpieczników w bagażniku. Po wciśnięciu BC komunikat "No Funcion".

 

@drahe

Zauważyłem, że proponowałeś pomoc z odblokowanie BC.

Jestem z Katowic i mogę do Gliwic podjechać. Czy to jeszcze możliwe?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności