Skocz do zawartości

Włącznik świateł opel sintra


Gość FatherTom

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FatherTom

Rozwalił mi się włącznik świateł. Muszę kupić nowy, lecz na allegro wszystkie do sintry są używane, a nowych nie mogę znaleźć w całym internecie. Mam więc pytanie. Czy pasuje włącznik od innego samochodu ??? Jeżeli tak, to od jakiego ??? Od Vectry A chyba jest podobny,ale czy będzie pasował do sintry ???

Edytowane przez FatherTom

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja kupiłem używany na "all$$" do sinterki w Zielonej Górze i był ok. nie kombinowałem od innego opla, bo ten kosztował 30 zł, a że brałem jeszcze inne rzeczy od tego gościa to posłał wszystko w jednej paczce. Pozdrawiam RG.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

, a nowych nie mogę znaleźć w całym internecie

Chyba będzie ciężko, łatwiej będzie kupić używkę. Nowy przypuszczam że jeśli już, to tylko zamówić w Serwisie Chevroleta.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość STRUS_TM

Cześć! Kupuj używkę-masz u niektórych sprzedawców gwarancję rozruchową,albo umów się na taką. Podejrzewam,że nówka kosztuje tyle,co kilka używek. Chyba,że chcesz podnieść wartość Sinterki... :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Czekaju

Cześć! Kupuj używkę-masz u niektórych sprzedawców gwarancję rozruchową,albo umów się na taką. Podejrzewam,że nówka kosztuje tyle,co kilka używek. Chyba,że chcesz podnieść wartość Sinterki... :wesoly:

ja bym nie kombiował z nowym, to nie jest jakis skomplikowany element, wstawiaj używkę (ze sprawdzonego źródła) i po kłopocie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość FatherTom

Kupiłem "używkę" za 30 zł + 15 zł przesyłka kurierem. Sprzedawca dawał 14 dniową gwarancję rozruchową.Mam już kilka dni i jest OK :SMILE:

Ja odrazu wiedziałem, że to wada włącznika. Ponieważ gasło oświetlenie na desce rozdzielczej i na zegarze, a gdy dociskałem włącznikiem to działało dobrze.

 

 

 

Dwa miesiące od zakupu i wszystko jest w porządku. Inne części zakupione z odzysku od innych sprzedawców też działają, więc polecam takie zakupy. Należy pamiętać tylko, żeby kupować od wiarygodnych sprzedawców (dużo pozytywnych komentarzy,dobry kontakt ze sprzedawcą, sprzedawca wie co sprzedaje).

Edytowane przez FatherTom

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu kupiłem przełącznik od kierunków i przełączania świateł, lecz bez gwarancji i na szrocie - ale śmiga do dziś bezproblemowo :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat

otóż mam mały problem przy przestawieniu włącznika na światła mijania zakłóca mi odbiór radia...

na światłach dziennych jest ok.

Radio niestandardowe.

Antenę mam zewnętrzną.

W szybie anteny brak...

Co może powodować zakłócenia? żarówki - spotkałem się i z taką sugestią(są założone jakieś h4 niby ksenon)???

Problem może i błahy, ale irytujący.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę aby sam włącznik generował jakieś zakłócenia, poza samym momentem włączenia czy wyłączenia świateł.

Takie zakłócenia to zwykle kiepsko zrobiona instalacja antenowa. Sprawdź czy przy antenie jest podpięta masa z kabla antenowego.

Podepnij też kawałek przewodu od metalowej obudowy radia do masy samochodu.

 

Te żarówki to może jakieś o większej jasności, typu Night-breaker ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności