Skocz do zawartości

Corsa B - głośniki przód.


Gość Corsunia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Prosiłbym was o porady i sugestie czy da się wpakować woofery 165 mm w drzwi , które mają dośc dużą głębokość montażową.

Szyba nie opiera się na 3 dystansach lecz nie mogę wtedy zamontować bocznego schowka.

Głośniki wyciągłe za dobre pieniądze i muszę je gdzieś zamontować :P

W załącznikach zdjęcia które pomogą wam pomóc mi.

Pozdrawiam.

 

 

post-10648-0-53587900-1345044610_thumb.jpg

 

post-10648-0-54007500-1345044396_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że osb weszło jak złoto ;) opuść szybę, zdejmij jedną warstwę dystansu i zobacz czy się zmieści głośnik oraz obicie, jak nie to tnij dziure w boczku i jakas obudowe na to montuj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Prosiłbym was o porady i sugestie czy da się wpakować woofery 165 mm w drzwi , które mają dośc dużą głębokość montażową.

Szyba nie opiera się na 3 dystansach lecz nie mogę wtedy zamontować bocznego schowka.

Głośniki wyciągłe za dobre pieniądze i muszę je gdzieś zamontować :P

W załącznikach zdjęcia które pomogą wam pomóc mi.

Pozdrawiam.

 

 

post-10648-0-53587900-1345044610_thumb.jpg

 

post-10648-0-54007500-1345044396_thumb.jpg

 

Wymiary glosnikow masz jak na dloni.W tych wnekach za bardzo nie poszalejesz.Ja zapodalem sobie suba(zajal troche miejsca w bagazniku)+dwukanalowy wzmacniacz Magnata 200 wat oraz zmienilem alternator bo byl troche za slaby do wzmaka(swiatla przygasaly).Na tylnej polce mam JBL(stadiony)trojdrozne o mocy sinus 120 wat.Przednie drzwi Pioniery 180 wat.Syczki przy klamkach.Cala robote robi wspomniany Magnat+tuba basowa.Nie jestem zwolennikiem lupanki.....ale ten basik mi odpowiada.Przewody w miedzi beztlenowej w grubej izolacji.Jak do tej pory nie mam problemow z instalacja elektryczna w aucie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest drugi problem.

Drzwi wytłumione mata zamknięto-komórkową 8 mm a niskich tonów nic nie słychać.

Głośniki nie grają w przeciwfazie a skok membrany maja solidny co widac w filmiku:

 

Mój odnośnik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 lat później...

Witajcie, mam opel corsa c 1.2 2004  Os pewnego czasu jeden z głośników (ten po prawej stronie na dole od strony pasażera z przodu) zaczął ''pierdzieć''. Nawet przy lekkim basie ten dźwięk jest uciążliwy dlatego chciałbym wymienić go na nowy. Jakie głośniki polecacie do corsy c? Czy mógłby mi ktoś podesłać link do instrukcji demontażu boku drzwi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może kolega poczyta coś w dziale Car -audio - jest tam trochę ciekawych informacji. - https://forum.opel24.com/forum/17-car-audio/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności