Skocz do zawartości

Felgi+opony do Astry H


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem nowy na forum, wiec jezeli pisze w zlym dziale to prosze o przeniesienie do odpowiedniego :?

Otoz we wrzesniu droga kupna stalem sie posiadaczem Astry H 1.7cdti 100KM, 2004 rocznik.

Auto sprowadzone z Niemiec na 16 calowych felgach. Jako, ze zima coraz blizej rozgladam sie za felgami i oponami.

Pytanie jest takie, czy do tego silnika moge zalozyc felgi 15 calowe? Pytam, bo spotkalem sie juz z taka iloscia opini, ze juz sam nie wiem, jakie mam teraz zalozone felgi ???.

Tak samo - jak wyglada sprawa z szerokoscia opon - jaka bylaby odpowiednia?

Czy ktos z was moglby podsunac mi gotowe rozwiazanie? W temacie opon jestem "zielony" a nie chcialbym "wtopic".

 

A tak przy okazji - zawsze bylem zwolennikiem VW, ale teraz z kazdym dniem coraz bardziej przekonuje sie do Opla - nie sadzilem, ze to auto moze byc takie fajne ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we wrzesniu droga kupna stalem sie posiadaczem Astry H

To chyba nie to forum. My tu tylko piszemy o kradzionych. :?

 

A wracając do tematu to całą poprzednią zimę przejeździłem na zimówkach o takim samym rozmiarze jak letnie 205/55-R16. Żadnych negatywnych opinii.

No chyba, że chcesz trochę oszczędzić bo węższe 15" będą tańsze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie to forum. My tu tylko piszemy o kradzionych.

No własnie zastanawiałem sie co lepsze - czy kradzione czy kupione :?

 

ET 35.Było już pisane o tym niedawno.

Ale mówimy o rozmiarze 16" tak? To są te od Vectry C? Bo oferowano mi takie, ale gość zaznaczył, że są od Vectry i się troche wystraszyłem ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość Anonymous

Witam,

Mam zamiar kupić felgi aluminiowe do mojej astry H 2005r. Niestety jestem zielony nie wiem od czego zacząć. Mam do dyspozycji 1200 zł wiem że dla niektórych to śmieszna kasa na felgi ale na tyle mnie stać.

Moje pytanko jest następujące. Chce kupić felgi do opon 205/55/R16. na 5 śrub. Na rynku jest masa różnych wymiarów i nie wiem na co mam patrzeć kupując alusy. Chce 16” ale wiem że istotne są jeszcze inne wymiary. Jakie wymiary będą pasować to tych opon?.

Znalazłem takie felgi czy spasują?

http://www.alufelgi.net/index.php?products...&koszyk=add

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem zielony nie wiem od czego

podjedz do Norauto lub jakiegoś serwisu opon i zapytaj o cenę,czasami w Norauto sa taniochy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tyle jest tematow o felgach

 

do tych opon fele 16 inne nie podejda :wesoly:

szerokosc 6.5 max 7 cali

ET 39-49 powinno podejsc bez problemow

rozstaw srub 5x110

 

to podstawa od ktorej zaczyna sie poszukiwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności