Skocz do zawartości

Jaki polecacie akumulator....


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem szczęśliwym posiadaczem astry 2 1.7 DTL (td) nagle padł mi akumulator tzn rano chciałem go odpalic a tu nagle nie kręci :idea: wczoraj z wieczora jeszce było wszystko ok... moze to nie jest wcale akumulatora wina???? moze mi go poprostu alternator nie doładowuje??? tego nie wiem ale mam pytanie jaki byście polecali do 1.7 TD aku???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

polecam Centre plus mam ja ponad trzy lata i jest nan stop eksploatowana to znaczy bardzo czesto musze auto w ciągu dnia odpalac i wszystko ok nawet w najwieksze mrozy nie odczuł za bardzo ze jest -30. tylko że centra plus troszke kosztuje za bardzo nie pamietam ale wiecej niż bosch. polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam pytanie jaki byście polecali

To zależy ile zamierzasz przeznaczyć na akumulator. Jeżeli chcesz coś ekstra to polecam . Firmy Moll Wapniowy. Naprawdę super akumulator .Ale również na giełdzie można nabyć aku. nieznanej firmy za 150zł

 

http://www.allegro.pl/item255117646_akumulator_moll_m3_58ah_nowy_okazja_.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam oryginalny OPLOWSKI :D.

 

Dzisiaj tj. 28.10.2007 padł na dobre oryginalny oplowski akumulator po 6 latach użytkowania ???. Od nowości nie był wymieniany. Problemy zaczęły się z nim od paru dni no i dzisiaj zdechł mimo tego że wczoraj go ładowałem :( .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam Centra Futura plus 65Ah /650 A całkowicie bez obsługowy a o znacznie większym prądzie rozruchowym a przy dieslu ma to kolosalne znaczenie.

 

według ksiażki powinien być 70 AH tylko ze te oryginalne oplowskie maja o wiele słabszy prąd rozruchowy i taka 70 ma 400A. ( GM )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam boscha np z serii silver. Rewelacja w zime. Dlugo bardzo trzyma i trudno go rozladowac ( 74Ah) 680 A strzału. Mialem w Toyotce. Zaden mróz nie byl jej straszny. A teraz mam Kagera o takich samych parametrach robionego przez zaklady Boscha.Smiga rewelacyjnie. NAwet na cala noc wlaczone radio w aucie nie jest w stanie go wykonczyc :D Za kagera dalem 280pln. A boscha nie pamietam.

 

[ Dodano: Nie Paź 28, 2007 22:18 ]

silniczek zasilany 1,7 td isuzu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżę temat. Czy to do mojej astry będzie ok??

 

http://www.allegro.pl/item757185628_akumulator_centra_futura_53ah_gwarancja_3_lata_p.html

 

Dziś rano nie odpalił napięcie było 11,7 naładowałem i jest 12,7 . Może jeszcze trochę pośmiga ale pewnie na mrozach się już wyłoży.

 

Jeśli macie jakieś propozycje to dajcie linki:)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności