Skocz do zawartości

Portal Bluetooth Meriva B


Rekomendowane odpowiedzi

Gość limewire

Witam, mam pytanie dotyczące zestawu głośnowmówiącego z Oplu Meriwie B z 2011r. Jest to wersja Design Edition. W książce serwisowej znalazłem informacje na ten temat - do używania tego portalu musimy użyć przycisku CONFIG na pulpicie , lecz nie posiadam opcji ustawienia telefonu.

Na kierownicy są wszystkie przyciski dotyczące używania tego zestawu , lecz nie potrafię go uruchomić ( o ile jest w tym samochodzie)

Proszę o szybką odpowiedz i pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do bluetootha jest oddzielny moduł. jak zdekodujesz VIN (np na forum w odpowiednim dziale) to wyjdzie czy masz go. w dodatku na wyświetlaczu powinienieś mieć zakładkę z telefonem.

 

kierownica wielofunkcyjna jest z przyciskami.

ja np mam tak jak ty a nie mam modulu BT

 

 

Proszę o szybką odpowiedz i pozdrawiam.

szybciej by bylo jakbys sam poszukal na forum a nie smarowal od razu posta...

i w ogole co to za stwierdzenie "prosze o szybka odpowiedz" auto ci sie pali??

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam bluetooth był opcją przy zamównieniu niezależną od radia/nawigacji

były 2 wersje - UWA i UWB - typowy bluetooth oraz terminal na kabel pod konkretny model (plusem było ładowanie telefonu)

 

UWA można stosunkowo łatwo sobie domontować później...

Edytowane przez kicaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

UWA i UWB były w poprzednich wersjach, obecnie moduły są w opcjach UPH, UPI, UPJ (Astra J, Zafira C, Meriva B, Insignia) w zależności od rozbudowania. Typowy to UPH - zestaw bluetooth z wyświetlaniem informacji z telefonu na wyświetlaczu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWA i UWB były w poprzednich wersjach, obecnie moduły są w opcjach UPH, UPI, UPJ (Astra J, Zafira C, Meriva B, Insignia) w zależności od rozbudowania. Typowy to UPH - zestaw bluetooth z wyświetlaniem informacji z telefonu na wyświetlaczu.

dzieki za poprawienie, nie zmienia to faktu że była to chyba opcja...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, w którym miejscu w Merivie B jest ulokowany mikrofon zestawu głośnomówiącego? W Insigni jest w sufitowej konsoli oświetlenia - są gotowe otwory. Natomiast nie wiem jak w Merivie, normalna lampka nie ma nic co wskazywałoby na możliwość instalacji mikrofonu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 6 lat później...

Witam Wszystkich. Podepnę się pod temat choc stary jak świat .. niestety chyba nie wiele osób to w końcu zgłębiło i pewnie odpuściło sobie. 

Po dziesieciu latach postanowiłem, ze zobaczę co sie da zrobic aby udało się to do końca wyjasnić 

ja równiez mam na kierownicy przyciski do telefonu i wiem, że nie mam BT w moim autku. 

Czy znacie jakiś dobry warsztat ze slaska (najlepiej blisko Gliwic) aby mi to za przyzwoite pieniądze ogarnął. 

Chciałbym miec oczywiscie jak najwiecej .. czyli zestaw głosnomówiacy z mozliwoscią odtwarzania muzyki w telefonu. Ktos może juz cos takiego montował w swoim aucie, wie, że działa i działa poprawnie. 

Bede wdzieczny za wszelkie uwagi i wszelkie wskazówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności