Skocz do zawartości

czy są poduszki??


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupilem astre. miala "niegrozna obcierke" (tak bynajmiej sie dowiedzialem). ma 4 poduszki (powinna miec), stad tez moje pytanie czy samemu bez wizyty w serwisie mozna stwierdzic czy sa wszystkie poduszki. deska rozdzielcza jest ok, kierownica tez, w fotelach tez sa zaslepki (mam dziwne wrazenie ze konsola byla wymieniona). w schowku nie ma swiatelka (tylko miejsce na nie). jak sprawdzic czy wszyskie poduszki sa ok.??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poduszkę w kierownicy możesz wyciągnąć i wykluczyć zaślepkę bez problemu jeśli chodzi o resztę to też można sprawdzić ale sam bym, się tego nie podjął :roll:

Proponuję podłączyć lapsa i sprawdzić http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif Jeśli nikogo nie znasz to wizyta w serwisie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przekrecasz kluczyk a kontroli gasna po kolei to dobry znak ale jak kontrolka od poduch gasnie razem z jakas inna- od immo albo ladowania czy jeszcze inna to juz chyba bedzie mocne podejrzenie o matactwie. Mozesz tez wyciagnac ten schowek pasazera i u gory powinna byc poducha-taki walek podobny do płótna. Kiera tak samo. Jesli by wypalily poduchy to modul sterujacy nimi musilaby byc wymieniany ,bo po podpieciu pod techa( tego na PC tez) by wykazalo ze jest blad.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezei chociaz jedna poducha odpaliła po tej obcierce to nie liuczył bym na to ze przy nastepnej obcierce jaka kolwiek jeszcze zadziała lepiej to sprawdz pod kompem. Bo jak jedna poducha wypali to sensor od poduszek jest juz szmelc i koniec tak jak bys mail poduszki ale nie działające

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie poduszki sprawne ale i tak jakos sie nimi nie przejmuje bo to tak jakbym sobie trumne szykowal. Tutaj jest kwestia czy gosc oszukal czy nie przy sprzedazy. Mysle ze chyba nie robil walka bo sporo i tak juz by musiał robic, poducha na kiere, pulpit no i w siedzenia poduchy. Bardziej bym sie bal ewentualnych podmianek poduch na zaslepki tak jak ponoc to robia w serwisach.

 

zaniedbujesz ostatnio ortografię/zibi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma mwszytkie poduszki sprawne ale i tak jakos sie nimi nie przejmuje bo to tak jakbym sobie trumne szykowal. Tutaj jest kwestja czy gosc oszukal czy nie przy sprzedazy. Musle ze chyba nie robil walka bo sporo i tak juz by musila robicpoducha na kiere pulpit no i w siedzenia poduchy. Bardziej bym sie bal ewentualnych podmianek poduch na zaslepki tak jak ponoc to robia w serwisach.

kolego poducha kierownicy chroni cie prze urazem kregow szyjnych, wiec ja kupujac samochod z poduchami wolał bym miec je sprawne lepiej miec nos złamany jak kregi pierdzielniete i jezdzic na wózku.kiedys jechalem poldkiem truckiem i przypierdzielila we mnie kobieta skodą oktawką,ja juz stalem do skretu w lewo a ona mi przywaliła jeszcze tydzien po tym odczowalem bol kregow szyjnych a predkosc byla okolo 40km/h to zobacz przy 90kmh kregi ci strzelają i wozek inwalidzki a poducha skutki takiego uderzenia neutralizuje w duzym stopniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stales przygotowany do skretu to w zyciu poducha by nie wybuchla bo musi sie pojazd poruszac z minimalna predkoscia. Tak samo jak ktos ci przydzwoni z tylu to tez nie odpala poduchy przednie-mysle ze o tym to wiedziales co?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności