Skocz do zawartości

padnięta karta graficzna


kicaj

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

w moim fujitsu siemens scaleo padła karta graficzna Nvidia GF 8400 GS 128MB - pojawiają się paski pionowe, złe kolory... już wcześniej były problemy ze startem windowsa XP - przy uruchamianiu brak obrazu, dopiero za którymś razem zaskakiwała karta...

 

no i właśnie, od paru lat nic nie robiłem z kompem i troche wypadłem z obiegu...

czy wystarczy zamontować nowszy model karty graficznej też serii 8400GS?

znalazłem wiele kart różnych producentów którzy oferuja GF8400GS, czyms się różnią?

a może jakąs inna kartę polecacie?

 

żadnych ekscesów - tylko gry dla dzieci, czasem oglądnięcie filmu avi...

internet + gimp...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie każda karta graficzna - niekoniecznie 8400GS - byle tylko złącze do płyty głównej było właściwe oraz mocy na zasilaczu wystarczyło; z podanymi przez Ciebie zastosowaniami komputera możesz szukać w segmencie "low-cost";

gdyby okazało się, że płyta główna ma złącze grafiki AGP, to w zasadzie tylko szukanie używanki Ci pozostaje ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie wszystko co obecnie w handlu jest dostępne hasa na PCI-Ex16 - tak jak pisałem, dla zastosowań które podałeś w pierwszym poście w segmencie kart "budżetowych" możesz szukać, zastanawiałbym się nawet nad kartą z pasywnym chłodzeniem;

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czasu zakupu nowej karty uruchom tą co jest zintegrowana - dzieci nie wywiercą Ci dużej dziury w brzuchu zanim będziesz miał nową.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tez bardzo podobnego kompa i jest zintegrowana grafika na płycie głównej.

 

Jak masz CD z sterownikami to odinstalowujesz kartę Nvidia i uruchamiasz tą z płyty głównej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności