Skocz do zawartości

Przerywanie na wysokich obrotach na benzynie.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam ponownie forumowiczow i pozrawiam.Mam Omesie 2.0v16,i ostatnio z deczka sie zalamale,przelaczylem z gazu na paliwo i na jalowym biegu dodalem gazu,od 4,5 tysiaca obrotow w gore zaczol mi silnik przerywac jakoby nie dostawal paliwa,(nigdy wczesniej tego nie sprawdzalem),Prosze pomoc co to moze byc,gdyz po przelaczeniu na gaz,takowego efektu nie ma.

W czasie jazdy na benzynie takzenie wykazuje nic,jak i jazdy na gazie,wszystko jest OK,fakt ze jezdze spokojnie i uzyskanie 4,5 tysiaca obrotow jest zadkoscia.

Zaczolem sie martwic i nie wiem co to jest bo od czasu kupna nie sprawdzalem w ten sposob autka.

Prosze o pomoc,moze ktos sie z podobna sytuacja spotkal.

 

pozdrawaim goraco wszystkich

 

yaree

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...przelaczylem z gazu na paliwo i na jalowym biegu dodalem gazu...

 

jak na moje oko to na benzynie :wink: mógł walnąć czujnik położenia wału też tak miałem tylko przy 2000 obr i to było to (trzeba by zczytać błędy kompem) :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
ale On pisze, ze szarpie na LPG :wink:

hehe czytaj dokładnie, plisss....

 

Przepraszam moj blad :wink:

faktycznie jak przelacza z gazu na paliwo

 

to ja w takim razie stawiam na wtryski, moze tez byc przeplywka, ale wtedy problemy bylyby tez na nizszych obrotach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

witam all!!! szarpie mi na 4500 obrotach na PALIWIE,na gazie jest OK.Walek polozenia rozrzadu sprzedawca mowil ze wymienial,przed sprzedaza,a instalacja gazowa jest zwykla,ta oszukujaca sonde lambda,NIE sekwencja.Instalacja firmy ZAVOLI z reduktorem GES.Tak myslalem czy to nie jest czasem odciecie paliwa przed szybka jazdu,lub juz mi zdurnial komputerek.

 

pozdrawiam forumowiczow.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komputerki tak szybko nie padają!

Na gazie ci chodzi, bo dostaje wirtualny sygnał z sondy.

Wszyscy podejrzewają sondę i czekają na TWOJ! relację.

Bierz się za sprawdzanie i już!

Jak masz jakie takie pojęcie o elektronice-miernik w rękę i do dzieła, jak nie, to ją choć odłącz i zobacz reakcję silnika.

Czekamy!

Ps. napisz , czy szarpie zawsze, czy tylko na zimnym silniku.

Inaczej wynajdziemy ci jeszcze z 15 usterek i nikt się już w tym nie połapie!

Uzupełnij profil!Może ktoś kumaty mieszka niedaleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności