Skocz do zawartości

niewlasciwe wartosci czujnikow


Rekomendowane odpowiedzi

witam,kilka dni temu kupilem vivaro 2.5(g9u 730) w automacie

wszystko z autem jest ok poza wartosciami z czujnikow silnika,paliwo ma 350st przeplywka -16kg/h,napiecie 217.5v i tym podobne

zaden czujnik nie wyswietla realu a mimo to auto odpala,nie swieci zadna kontrolka,wywala blad p0000 dla ktorego niemoge znalezc opisu

w sterownik skrzyni niemoge wejsc bo wyrzuca blad polaczenia ale w blokach sa wartosci zblizone do rzeczywistych

czy to walnienty sterownik silnika

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

czemu wiec z innymi autami gada?nawet w tym 2.5 gada z poducha,abs,radiem i cala reszta poza dziwnymi wartosciami w silniku?!?

posluguje sie op-com china clone 08/2010 na ang sofcie,czasem odpalam ten sam w polskiej wersji jak nierozumiem kodow

Edytowane przez wojtekcichy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program orginał czy made in china?Bo ja tez miałem podobny problem z klimatronic.Klima kiepsko chłodziła wiec zaczałem od odczytu błedów i był bład uszkodzony sterownik klimatyzacji i ze aktywny(nie mogłem go usunac).Po podłaczeniu do innego programu bład został skasowany(wystepował jako sporadyczny)a klime trzeba było tylko dobic.Po rozmowie z elektronikiem on tez narzekał ze przy diagnozie zamiennikami rozne błedy pokazuja.Choc nie mus byc tak w tym przypadku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mk5 przeciez napisalem ze chinczyk,co jakis czas podpinam chevy 2008r na sofcie opla,podpinalem sporo aut mlodszych i bylo ok a tu kosmos,niecierpliwiace jest ze te same auto a jedne sterowniki czyta a innych nie,w skrzyni wywalilo mi blad polaczenia 5x20 czy jakos tak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki nie wiem jak czytałem....Sam nie wiem od czego to zalezy ale mój tez ma problemy z odczytem mojej astry f inne robi bez problemu.W astrze g nie chcał zrobic testu wentlatórów(z neta doczytałem ze nie tylko mój).Wogóle elektronik mi mówił zeby podpinac kompa jezeli to jest konieczne zeby bardzo uwazac bo juz miał kilka napraw spowodowanych zwarciem chinczyka.Ja podpinałem kilkanascie aut i nie było problemu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mk5 testy u mnie dzialaja tylko w ang wersji,polska ma nieaktywne

kolego Popencjusz nawet niewiesz jak chcialbym by to interface mial problem z polaczeniem,w sumie wywala problem z komunikacja sterownika skrzyni ale ktore urzadzenie jjest walniente to juz niewiadomo,jest jakis sposob na sprawdzenie pinow czy wszystko ok?,niestety dopiero w niedziele bede mial czas popatrzec co i jak z miernikiem,zastanawia mnie tylko czemu moge zczytac bledy a w blokach meksyk.nie zwroci mi sie oryginalny skaner,macie jakies sprawdzone sprzeciki do 1000zl?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności