Skocz do zawartości

dolozenie halogenow


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W twoim powinno być, dopiero od mniej więcej 2007- 2008 roku (jak weszły silniki 2,0) Opel zaczął iść w oszczędności i nie instalował dodatkowych kabli ponad to co było w aucie dostępne. Wcześniejsze modele (w większości) miały pełną instalację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koni2305 czytaj dokładnie pytanie ;p

,

Nie będziesz miał tam przekaźnika od halogenów, jego miejsce jest pod kierownicą.

 

Pod maską masz przekaźniki:

 

Relay: additional heating 2 or 3 (thermoplungers)
Relay: diesel injection central electric unit supply
Relay: diesel reheating
Relay: air conditioning compressor clutch
Relay: Additional heating 1 (thermoplungers)
Relay: Additional heating 2 or 3 (thermoplungers)
Relay: fan assembly relay (without air conditioning) or two speed fan assembly (with air
conditioning)
Relay: single speed fan assembly (with air conditioning)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

koni2305 czytaj dokładnie pytanie :P

,

Nie będziesz miał tam przekaźnika od halogenów, jego miejsce jest pod kierownicą.

 

Pod maską masz przekaźniki:

 

Relay: additional heating 2 or 3 (thermoplungers)
Relay: diesel injection central electric unit supply
Relay: diesel reheating
Relay: air conditioning compressor clutch
Relay: Additional heating 1 (thermoplungers)
Relay: Additional heating 2 or 3 (thermoplungers)
Relay: fan assembly relay (without air conditioning) or two speed fan assembly (with air
conditioning)
Relay: single speed fan assembly (with air conditioning)

 

witam

 

bede szukał jednak w jednej obudowie halogena + dzienne led drl , fajne by były 90 mm , moze ktos cos godnego uwagi poleci?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 4 lata później...
W dniu 30.09.2014 o 21:27, łysyyy napisał:

Nie wiem dlaczego, ale nie masz wcale podstawy pod przekaźniki sterowania oświetleniem "dodatkowym":

relay.jpg

Także nie sądzę, że będzie działać p&p, skoro przekaźnika nie ma gdzie wsadzić...

 

Witam wszystkich. Wiem, że temat stary i dlatego właściwie pisze bo zdjęcia wygasły :( ale nabyłem trafica blaszaka z 2012 r i chciałem dołożyć halogeny. Założyłem manetke i teraz szukam gdzie wcisnąć przekaźnik. Może ktoś mi zdjęcie podrzuci w które miejsce mam go włożyć? Dziękuję i pozdrawiam :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności