Skocz do zawartości

BRAK AKCYZY samochód zarejestrwany w Polsce 3 lata


Gość Lisu500

Rekomendowane odpowiedzi

bo ktos dal dupy albo wzial w lape w WK

auto ma wade prawna

skradzione tez rejestrowali i pozniej wychodzily kwiatki

auto na parking policyjny i ani kasy ani auta

tutaj jest jakas szansa na odzyskanie kasy

marna ale jest

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dodam jeszcze że pierwsza własciicielka po poł roku dastała podobne pismo i sie odwoływała i mogła jeździć,i w ciągu tych 3lat była 3 razy zmianiana decyzja odnośnie tego samochodu, a sądowanie sie żeby oddał kase właściciel to długa droga prawna z tego co sie dowiadywałem;/ a może mie spłacac po 50zł miesiecznie bo powie ze na wiecej go nie stać....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziales o tym i kupiles to auto ??

no to sam sobie jestes winien

teraz wez od tej pani jej dokumenty z sadu

i kombinuj to samo

powodzenia jedynie moge zyczyc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście że nie wiedziałem dowiedziałem sie wszystkiego będąc w wydziale komunikacji w Poznaniu i od pierwszej właścicielki gdy musiałem oddać rejestracje, wszędzie tylko mówią że albo informacji nie mogą udzielić albo że nie wiedzą sami co zrobić byłem w urzędzie celnym w Poznaniu w sumie to w dwóch placówkach bo tak odsyłali od jednych drzwi do drugich i każdy obmywa ręce od sprawy, a samochód kupiłem w komisie, ja obecnie jestem 3 właścicielem w celnym dowiedziałem sie tylko że moge samochód sprzedać. czy miał ktoś kiedyś taki sam przepadek? jak sprawa sie potoczyła? napisałem odwołanie do sko tam własnie odwoływała sie pierwsza właścicielka. a sąd bedzie trwał latami a chce to jak najszybciej załatwić a pana który ma obowiązek zapłacić akcyze nie ma w Polsce i raczej nie wróci, jest poszukiwany listem gończym.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto kupiles w komisie

wiec im go oddaj

masz do tego prawo

jako komis powinni sprawdzic czy auto nie ma wad prawnych

a je ma i to konkretne

powinni oddac kase i zabrac auto

ja bym tego nie odpuscil

sam sie bedziesz bujac po sadach

stracisz czas i kupe kasy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłóciłem się z nimi o to właśnie i powiedzieli że jak już to mogę oddać temu właścicielowi nie im bo oni to znaczy komis działa podobnie jak allegro że przedstawia towar właściciela, twierdzą że oni nie zdążyli tego sprawdzic ponieważ samochód przyjechał w sobote a w niedziele go kupiłem, pokazał też że na tej ich fakturze koleś podpisał że samochód bez wad prawnych czy coś takiego i że jedynie z nim załatwić a wiadomo nikt dobrowolnie nie zabierze samochodu także sąd a tam znowu z 2lata rozpraw pewnie;/ fakt pieniądze bym odzyskał ale jakie koszta z założeniem sprawy itp. I po ilu latach bym dostał całośc pieniędzy jak by mógł mnie spłacać groszami… a SKO jeszcze odpowiedzi nie dało mimo że minął ich wyznaczony już raz przestawiony termin i dzis dzwoniąc mówią mi że nie mogą się wyrobić… ciekawe jak długo będę musiał czekać za ich odpowiedzią ale że mam oddać rejestracje to w 4tygodnie pismo przyszło;/ dodam jeszcze że ten samochód też recyklingu nie miął mimo że był te 3 lata u nas „legalnie” zarejestrowany i poruszał się po naszych polskich drogach… nie wiem jak najszybciej rozwiązać te sprawe żeby dstac albo pieniądze albo samochód… gdzies na necie czytałem że jest taka możliwość wystąpić o własność mienia tak robią często, gdy samochód kradziony i ktoś nim jeździł np. z 2lata i wtedy cała przeszłość jest zerowana ma czystą kartę i samochód jest wtedy tak jakbym kupił z parkingu policyjnego ale warunek tego że bym musiał mieć ten samochód z dwa lata zarejestrowany na siebie;/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowę podpisywałeś z komisem czy z poprzednim właścicielem?

tłumaczenie że nie mogli sprawdzić bo następnego dnia kupiłeś jest po prostu zbywaniem... i to żaden argument. Mogli ci nie sprzedac by sprawdzić, albo zarezerwować ci auto i sprawdzić, itp...

 

SKO
? co to?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności