Skocz do zawartości

Niedokręcone świece


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczam foto wkręconej nowej świecy. Jak myslicie wejdzie jeszcze??

Kol.BORO, świece wkręca się na wyczucie i jak poczujesz opór to wystarczy .Nikt nie kupuje klucza dynamometrycznego by wkręcic prawidłowo , a już nie wyobrażam sobie by stosowac przedłużki typu [rura ] ;]:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Rozumiem ze swiece wkreca sie z wyczuciem, ale wkrecalem pierwszy raz a gwint nie jest w idealnym stanie. Mysle ze jest jakis optymalny pozim wkrecenia swiec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz przebieg auta ze juz wtryski wychechlane niby masz? Z tych objawow co tu piszesz to stawiam na uszczelki wtryskow. Jak juz puszczaja to mozesz wcale nie zapalic auta. Zakladam ze paliwo sie nie cofa. Tak jeszcze na marginesie co do czyszczenia wtryskow to nie czysci sie ich jakimis tam metodami mechanicznymi po zdemontowaniu bo wiecej szkody zrobisz niz polepszysz. Nie wiem skad takie bajki ludzie pisza chyba malo wiedza o dieslach ze soebie grzebia we wtryskach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Autko ma podobno 170 tys przebiegu, jest na to ksiązka. Paliwo sie nie cofa, odpala za pierwszym razem, nie muszę go jakoś specjalnie długo kręcić, problem w tym za przez kilka sekund pracuje nierówno, jakby na 3 gary,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtryski sie wymienia ale regenerowac to sie kiedys takie cos stosowalo. Tyle ze dzis to chyba psu pod ogon warte i lepiej odrazu wymienic. To nie jest takie drogie jak pompowtryski czy te od common raila.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie wiem skad takie bajki ludzie pisza chyba malo wiedza o dieslach ze soebie grzebia we wtryskach.

Nie wiem ile wiedzą. Wiem że kiedyś czytałem o takim przypadku i nic pozatym. Wiem, że czasem najnonsensowniejsze sposoby naprawy przynoszą niespodziewane rezultaty. Oczywiście w obie strony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile wiedzą. Wiem że kiedyś czytałem o takim przypadku i nic pozatym. Wiem, że czasem najnonsensowniejsze sposoby naprawy przynoszą niespodziewane rezultaty. Oczywiście w obie strony

Już dobrze jeżeli mamy końcówki wtrysków to się je wymienia na nowe i ustawia na odpowiednie ciśnienie i już jest regeneracja . Lub po prostu podwyższa ciśnienie i też jest ok. Ale to w silnikach starszej generacji :?: W nowych wymienia się całośc bo po prostu nie ma części zamiennych i taka rzeczywistośc :lol: I to jest prawdą co kol.wesol, pisze te pompowtryski i commonraile , ale nie spotkałem aby ktoś coś takiego regenerował ,pompowtrysk zasila pompka a on działa jak pompa wtryskowa :) itp. Ważne aby im dostarczac czyste paliwo a nie opał :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności