Skocz do zawartości

telefon - proszę o rozszyfrowanie


Gość nawro83

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie już wszystko wiem...kolega wojtekcichy miał racje.

jest to centrala CarTalk wer. 2 - aktualnie w sprzedaży wer. 4 do pełnego działania konieczny jest uchwyt Systemu 8 Take&Talk dla mojego BB 9900 jest uchwyt ; symbol: 0-02-22-0303-0 który kosztuje 400 zł.

nowa centralka z całym osprzętem który pasuje do kazdego tele kosztuje 480 zł wiec gra nie warta swieczki.

Temat dla potomnych.

Dziekuje za wszystkie porady;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wystarczy wpisac numer z centralki w google i mozna poczytac co to jest

dlatego napisalem zebys sprawdzil numery na uchwycie telefonu jaki jest

wtedy sie dowiesz do jakiego modelu telefonu pasuje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze ten nr jest troszke ukryty,otworzenie tej puszki wymaga troche zrecznosci

To rzeczywiscie nie tanie te adaptery,ale jak wspomnialem jakosc rozmowy powala,zasieg sieci tez

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ładowanie podczas jazdy też niczego sobie.

miałem taką do nokii w mondeo i taniej było kupić telefon używany niż zmienić moduł ;) tyle że miałem cały moduł...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porblem jest w tym ze nie widzę nigdzie mikrofonu i anteny do tego zestawu, dwa wydaje mi się ze potrzebny bedzie glosnik zewnetrzny do tego ustrojstwa- ze chyba nie wycisza radia.... rzuce sie jeszcze raz z miernikiem i zobczae czy tam pracie dochodzi i pomysle ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikrofon zazwyczaj leci po slupku,zasilanie powinno byc z oddzielnego bezpiecznika,wlasnie zaleta tego zestawu jest mozliwosc podpiecia pod glosniki radia

antena w starszych wersjach byla bagnetowa ale na bank byly tez sciezkowe

napisz do producenta moze pomoze w ozywieniu sprzetu

 

http://www.take-and-talk.co.uk/help.php?section=contactus&mode=update

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja własnie pisałem do serwisu BURY i żeby podpiąc moj tele to musiałbym uchwyt za 400 zł kupić, a nowy zestaw z bt cc9058 mam za 350 + montaż.

Tu jeden z kolegów ma uchwyt od nokii - poprosze może o wypozyczenie za browarka i spr czy toi wogole jest żywe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Panowie podepnę się. Teść ma Astrę H 2008 r. Wymieniany był zestaw CD70+GID na DVD90+CID. Jak przy poprzednim zestawie telefon łączył się elegancko i była możliwość obsługi książki w tel. poprzez radio tak po zmianie telefon owszem się połączy ale jak zadzwoni to zrywa połączenie i nie mam możliwości wybrania numeru z panelu radia. Czy trzeba coś przestawiać w ustawieniach np OP-COMEM czy też uwalony jest moduł telefonu. I jeszcze pytanie czy moduł gsm jest przy radiu czy przy wyświetlaczu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość aster_dl

Kacper a OP-COMem coś w tym temacie zdziałam czy konieczny będzie Tech2. Bo na razie op-comem włączyć można byłotylko bluetooth w UHP, natomiast w konfiguracji w DIS jest info portal telefonu "występuje" ale z tego co na forum wyczytałem to tak jakby był faktycznie niezalogowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności