Skocz do zawartości

MyOpelService - czyli o co w tym chodzi


Gość ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

Szanowni

 

Ponieważ wciąż wałkowany jest temat historii pojazdów i dostępu do niej, informuje i tłumaczę:

 

Dostęp do historii pojazdu (jeżeli w ogóle takowa jest !!! ) ma każdy, kto jest aktualnym WŁAŚCICIELEM pojazdu, i może go mieć nawet w domu. Warunkiem jest rejestracja na portalu MyOpelService, wizyta w ASO w celu potwierdzenia własności pojazdu (dowód osobisty i dowód rejestracyjny) i kontynuacja serwisowania pojazdu w ASO. Wystarczy wykonać najprostszy serwis (przegląd). Wówczas uzyskuje się go ZA DARMO.

 

Może dodam jeszcze, że oprócz historii, mamy wgląd w ewentualne kampanie serwisowe, którym podlega nasz samochód oraz w specyfikację pojazdu. Portal przypomina nam o zbliżającym się przeglądzie i o aktualnych promocjach serwisowych.

 

Link do portalu: https://www.myopelservice.com/PL/Login.aspx

 

Jeżeli są pytania - służę pomocą. Tylko proszę o rzeczowe pytania a nie kolejną kłótnię o wszystko i nic. Jestem tu po to, żeby Wam pomóc a nie przyjmować kolejny atak na klatę.

 

Pozdrawiam

Kajetan

Edytowane przez ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli za cenę co najmniej jednego "przeglądu okresowego" - cokolwiek to znaczy (nie wiem czy usługa opisana na fakturze jako ECOService kwalifikuje się do tej kategorii) lub 200 PLNów wpłaconych gotowizną w ASO przez całe 13 miesięcy możemy się cieszyć rozszerzonym dostępem do tytułowego portalu.

Pytanie moje brzmi: czy historia serwisowa obejmuje tylko to co w ASO w naszym pięknym nadwiślańskim kraju zostało naklepane, czy możemy sięgnąć do zasobów z innych krajów (np. mam Opla z Belgii, w Polsce jedynym właścicielem jestem i historię serwisów po zakupie znam i mam w segregatorku, a teoretycznie interesowałoby mnie co się tam w belgijskich ASO działo z mojem Oplem)... Da się???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy taka opcja jest dostępna dla chevroleta, który jest sprzedawany w tych samych salonach?

 

Wysłane z mojego LT30p przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ASO OPEL Wawrosz Oświęcim

No czyli za cenę co najmniej jednego "przeglądu okresowego" - cokolwiek to znaczy (nie wiem czy usługa opisana na fakturze jako ECOService kwalifikuje się do tej kategorii)

 

Kwalifikuje jak najbardziej. Właśnie o taki serwis chodzi. :spoko:

 

 

Pytanie moje brzmi: czy historia serwisowa obejmuje tylko to co w ASO w naszym pięknym nadwiślańskim kraju zostało naklepane, czy możemy sięgnąć do zasobów z innych krajów (np. mam Opla z Belgii, w Polsce jedynym właścicielem jestem i historię serwisów po zakupie znam i mam w segregatorku, a teoretycznie interesowałoby mnie co się tam w belgijskich ASO działo z mojem Oplem)... Da się :?:

 

Da się. Jeżeli jest historia zagraniczna, to również będziesz ją widział. Oczywiście tylko to co w ASO. W mojej Zafirze widać zarówno niemieckie wizyty (przegląd, rozrząd) jak i to co robiłem już tu, w Polsce. Często historia zagraniczna, sięga dalej niż historia z Polski. Tam trochę wcześniej zaczęto budować bazę danych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość waterman

Ostatnio w serwisie miałem sprawdzane zawieszenie, koszt usługi kilkadziesiąt złotych. Czy tego typu usługa "otwiera" drzwi do wersji rozszerzonej MyOpelService?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności