Skocz do zawartości

Renault, jak zatrzeć rozbiegany silnik


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem,z lawetami czesto widze na zachodzie europy polskie blachy i jednego kierowce,chyba ze drugi spi na aucie transportowanym,ta teoria raczej sie nie tyczy vanow wozacych ludzi,chyba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość leszek 398

no i?

1900km robie czasem w 19 godzin jesli sie spiesze,w czwartek ruszam moge zrobic film jesli chcesz

nikt madry nie wypusci jednego kierowcy na dluga trase

Wierze na słowo, nic nie kręć, mi to nie imponuje.

A dzięki mojemu "super pracodawcy" sam nieraz jestem zmuszony wsiąść za kierownice Mastera/Sprintera/Craftera i jechać w teren.

I po 8godzinach jazdy po naszym pięknym kraju z średnią z dnia jakieś 60km w ciągu godziny mam już dosyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz moge powiedziec,zacznj produkcje silnikow

Co szkodzi rozgrzanemu silnikowi zgaszenie na 1-2 min?

Na miasto powinny byc inne silniki,po uk jezdza taksowy ktore robia po kilka milionow przebiegu, po miescie... Kwestia wywalenia elektroniki silnika

W vivaro niema nowszych i starszych silnikow,dodano dpfa jedynie ale silniki nie zostaly zmienione,z oferty usuniento jedynie 1.9 i 2.5, pozostal niesamowity wybor pomiedzy 2 wersjami mocy silnika 2.0 ktory jest jako jedyny na lancuchu i jako jedyny ma wade napedu rozrzadu w pewnych okolicznosciach

No cóż na razie produkuję auta :-)

Nic nie szkodzi gaszenie auta?

No to spróbuj wsiąść do swojego i zapal,poczekaj aż się nagrzeje potem zgaś, poczekaj aż olej spłynie i znowu zapal i tak z 30 razy dziennie.

Poza tym kończę tę dyskusję bo wychodzi na to że silniki są idealne tylko ludzie co mają problemy są złymi kierowcami.

Dlatego głowice pękaja w VW 2.0 TDI

W 1.5 Renault obracaja się panewki.

W Oplach 3.0 opadaja cylindry.

Opel benzyna 1.6 bierze czasami litry oleju

VW 1.4 TSI łańcuchy siadają

VW 2.5 TDI to już wogóle masakra

itd itd

Życzę powodzenia i bezproblemowej jazdy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opel zmienil ten silnik po kilku latach na swoj,poza tym po zastosowaniu uszczelki saba w wiekszosci przypadkow jest ok,tak to jest jak sie wezmie czyjs silnik i go "ulepsza" odchudzajac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polak na lawecie,on to ma dopiero bossa

http://superauto24.se.pl/auto-porady/przewozil-trzy-auta-na-lawecie-jedno-na-drugim-niemcy-znow-smieja-sie-z-polakow_307791.html

 

 

ups... mialy sie scalac?!

Edytowane przez wojtekcichy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności