Skocz do zawartości

CD30 MP3 + GID (czy ma język PL ?)


Gość pawelkrol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawelkrol

Witam,
Znalazłem ofertę sprzedaży kompletu CD30 MP3 + wyświetlacz GID

CD 30 MP3 - NUMER CZĘŚCI: 132 555 54 / UCH / 70.03.01 / 11.10.2006
GID - NUMER CZĘŚCI: 132 651 16 / 9.1.2.0.72-8200 / GHR 5910 / S.8.0.0./ H D 2.05 / AT / 22/07

Z racji tego że sprzedający nie posiada pewnych informacji i nie posiada samochodu żeby sprzęt podłączyć i wypróbować mam pytanie do Was. Czy taki komplet będzie posiadał pakiet języka polskiego? Czy da się to jakoś zweryfikować po numerze części bądź innych oznaczeniach. Jeśli fabrycznie język polski nie będzie wyświetlany na wyświetlaczu to czy do tego radia jest możliwość wgrania języka polskiego? MAM OP-COMa od azjatów. Czy nim ewentualnie taki pakiet językowy można wgrać?

Dziękuję za odpowiedzi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu sie nei wgrywa zadnych pakietow jezyowych. To tak nie dziala. Podajesz ze jest z 2006 roku wiec jesli radyjko jest tez z teog roku to nie ma opcji jezykowej polskiej. DOpiero od 2007 roku byl polski.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pawelkrol

 

Głupoty gadasz kolego.Każde radio cd30/cd30 mp3 obsługuje polski od 2004 roku.

 

W CD30 (bez MP3) faktycznie od 2004 jest PL ponieważ sam mam taki odtwarzacz w samochodzie i jest PL. Ciekawe jak się to ma w przypadku CD 30 MP3. Dzwoniłem do 2 serwisów OPLA i otrzymałem 2 zbieżne informacje. W jednym powiedziano mi że język PL będzie, w drugim że nie i że nie ma opcji wgrania ponieważ serwis nie ma takiej możliwości. Po krótkiej rozmowie Pan wspomniał, że "Polak potrafi" i da radę wgrać ale wtedy samochód (nie radio) nie działa prawidłowo (co mnie bardzo rozśmieszyło). Wyobraźnia niedoinformowanych serwisantów próbujących nabić klienta w butelkę sięga zenitu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w swoim aucie aktualnie radio cd30 mp3 AX z 2004 i też mam polski.Sporo tych radyjek przerobiłem z różnych roczników przedlifty/polifty i wszystkie miały polski.

Jeżeli chodzi o ASO to w takich nietypowych sprawach nie orientują sie zupełnie :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rafał_79

Ja miałem CD30 2004r i języka polskiego nie było, tzn. pojawiał się na głównym oknie wyświetlacza (zasięg/spalanie) po przeprogramowaniu op-comem ale znikał od razu po wejściu w menu. Wszystko chyba zależy gdzie było wyprodukowane auto i na jaki rynek, u mnie akurat na rynek Belgii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys pisalem chyba tutaj gdzies ze tez zmienialem w kilku autkach klientów ale modelu sprzetu nie pamietam. Tez bylo tak ze zmienialo jezyk ale na 10 15 minut i potem wracal. Juz nie moge sobie skojazyc co tam bylo nie tak ale zdja sie wlasnie braki w jednym podzespole jezyka pl.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności