Skocz do zawartości

Nie zamyka się klapka do wlewu paliwa


Gość Adam Sadowski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mirekhood

O luudzie... Trza było wcześniej, że Ty z Orzesza. Właśnie z Gardawic wróciłem :D (dla niewtajemniczonych to ok 2km od Orzesza, chyba że o innym orzeszu mówimy ;) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość mirekhood

Adam, z bolcem już wiesz co robić i weź najlepiej jakiś smar silikonowy, bo dw-40 nasmaruje, ale potem wyschnie. A jak już to zrobisz, to wbijaj tu i napisz jak się z Sintrą poznaliście ;)

http://forum.opel24.com/topic/36124-sintra-pogaduchy/page-608?do=findComment&comment=526437

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam Sadowski

Noooo nie .... w Gardawicach to ja na Katowickiej. Pisze Orzesze bo to już dziura a o Gardawicach raczej już nikt nie będzie wiedział., no mini miasteczku.

Co do bolca to już wczoraj nie miałem czasu ale dziś na pewno się tym zajmę może nawet do południa :)


no i byłem sprawdziłem i się zdenerwowałem ponownie

wycignąłem apteczkę i jest tam mechanizm jak na zdjęciu z którego pewnie idzie linka i na końcu jest bolec. ruszam linką mechanizmem i nic się nie dzieje. siknąlem nawet na bolec by miał jakieś smarowanie ale niestety nic a nic. po naciśnięciu guzika pod kierownicą słychać jakby jakaś sprężyna to puszczała ale z bolcem nic się nie dzieje. może odkręcę te śrube która jest przy bolcu i zobacze co tam się dzieje? bo pomysłów już nie mam


no bo zapomniałem o zdjęciu

post-42680-0-51829800-1393149852_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Ssilniczek go cofa. Ręcznie dzwignia go cofa.

A dlaczego nie wyskakuje ??

Albo trzeba mu pomóc. Albo jest złamany i nie ma co wyskoczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam Sadowski

załóżmy że jest złamany bo chyba a to wygląda chyba że idzie to jakoś rozkręcić i w razie czego utoczyć drugi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekhood

Adam, z dedykacją dla Ciebie, doceń to :P

post-40459-0-70296600-1393167031_thumb.jpg

 

Dojście od góry, tuż pod ostatnią lewą szybą, płaska 13, wysunąć do góry i masz to w ręku.

A masz tam taką plastikową łapkę, która otwiera klapkę ręcznie? Nie widziałem tego na zdjęciu.

 

 

post-40459-0-85230400-1393167134_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam Sadowski

kurde nawet nie wiesz jak ja to doceniam

plastikowa łapka jest ona nawet się rusza jakieś 2-3 cm i nawet tam od strony bolca lałem czym się da bo może przyrdzewiał ale nic dziad nie ruszył on jest fest głęboko schowany


no i ręcznie merdałem może ze 15 minut z nadzieją że coś ruszy a tu wielkie G

i nie chcę narzekać ale źle mi się zaczęło z autkiem bo takie dupsy są najgorsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności