Skocz do zawartości

Wilgoć w aucie - klimatyzacja?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam Opel Vectre C 2005 rok 1.9 CDTI 120km.

Zaczne od tego że miałem nieszczęśliwy wypadek z jeleniem. Od tego czasu wymieniłem szybe i blacharke ale mam wilgoć tzw mam wodę w samochodzie ( z tylu za kierowca i u kierowcy pod dywanikiem).

Stawiam na klimatyzacje że coś z nia nie tak jest.

Może mi ktoś powiedzieć jak usunać ten problem i żeby tej wody nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może szyba po wklejeniu przepuszcza wodę?

 

Szyba sprawdzona i napewno nie przepuszcza wody.

 

A może to klimatyzacja ? Jeżeli tak to co muszę zrobić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Najczęstrzą przyczyną obecności wody pod dywanem kierowcy przeważnie jest nieszcelność a jak wiadomo woda zawsze znajdzie sobie miejsce nie musi lać się do środka wystarczy że sobie powolutku kapie , ale jeżeli twierdzisz że szyba którą wymieniłeś jest szczelna a stawiał bym właśnie na nią, trzeba podnieść dywan i wysuszyć, ja położyłbym w widocznym miejscu gdzie była uprzednio woda gazetę lub tekturę a następnie uważnie obserwował z kąd dostaje się woda, może przez jakieś łączenie blach lub nieszczelną uszczelkę w drzwiach skoro twierdzisz że woda znajduje się także z tyłu za kierowcą, ale tak jak kolega wcześniej powiedział iż klimatyzacja nie ma tutaj wpływu na twoją wodę w aucie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość romantyr

 

 

Najczęstrzą przyczyną obecności wody pod dywanem kierowcy przeważnie jest nieszcelność a jak wiadomo woda zawsze znajdzie sobie miejsce nie musi lać się do środka wystarczy że sobie powolutku kapie , ale jeżeli twierdzisz że szyba którą wymieniłeś jest szczelna a stawiał bym właśnie na nią, trzeba podnieść dywan i wysuszyć, ja położyłbym w widocznym miejscu gdzie była uprzednio woda gazetę lub tekturę a następnie uważnie obserwował z kąd dostaje się woda, może przez jakieś łączenie blach lub nieszczelną uszczelkę w drzwiach skoro twierdzisz że woda znajduje się także z tyłu za kierowcą, ale tak jak kolega wcześniej powiedział iż klimatyzacja nie ma tutaj wpływu na twoją wodę w aucie.

Święte słowa.Zrób dokładnie tak jak pisze kolega.Jest jeszcze jeden sposób.Po ciemku z lampą świecisz w miejscach gdzie sączy się woda,a na dole w kanale ktoś inny sprawdza.Trochę to prymitywne,ale zdaje egzamin.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności