Skocz do zawartości
Pszemol

Serwis Zabrocki-Łódź (opinie)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam wstawić do nich auto (Astra H, 2009, sedan) w celu sprawdzenia wycieku, klocki+tarcze tył, amortzator tył.

Czy mógłbym liczyć na jakieś opinie? Czy warto czy nie.

Z góry dzięki za wszelkie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

korzystam z ich usług i nie narzekam solidnie robią co do cen niestety nie mam porównania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

cześć

zrobiłem u nich przegląd mery i wyszło że dziura w wydechu, końcówka drążka i łącznik stabilizatora. Zrobili to wszystko ( wydech, końcówka, łącznik ) plus geometria i diagnostyka za 700 PLN z groszami. Do odbioru na drugi dzień. Potem sprawdziłem ze części można było kupić ciut taniej na Alle ... ale cóż. Okazało się że mechanik nie podłączył sondy i mi się zaraz zapaliła kontrolka silnika. Musiałem wrócić żeby poprawili. Ogólnie nie źle jeśli chodzi o cenę i czas. Pan na recepcji trochę nie miły ( może przemęczony :)

Pytałem o rozrząd i zrobią za 750 podobno na częściach jak na pierwszy montaż więc też nieźle bo gdzie nie pytałem to chcieli 1000 PLN.

Jeśli ktoś ma sprawdzonych mechaników z Łodzi lub okolic to chętnie posłucham :)

A raczej nie polecam AP Car odolanowska bo wymienili mi EGR za 750PLN a raczej można kupić taniej a za rozrząd chcieli właśnie 1000PLN.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

podobno na częściach jak na pierwszy montaż

Czyli GM?

Jeśli to cena z robotą to podali jakąś abstrakcję. Same części GM wyjdą koło 600-650zł.

Podali zapewne cenę zamienników, a te nie były na pierwszy montaż dawane - były zawsze ori GM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie koniecznie GM bo na pierwszy montaż robi też INA a jej komplet z pompą to 370PLN. Robota 350PLN więc może być jeszcze taniej. W głownie sprzedają części i zamontują za 220PLN. Ale do głowna mi nie po drodze... :-) Na pierwszy montaż robi też Gates i Rouville.

Edytowane przez FrankMartin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za komplet INA (pasek, rolki, pompa wody, napinacz) w WPR zaplacilem 450. Za montarz w TK zaplacilem 100. Razem 550.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na pierwszy montaż robi też INA

Uwierz mi, że nie spotkałem jeszcze. Każdy element miał logo GM. Chyba, że w starszych modelach tak było, bo Astra H, J, Insignia i ta generacja tylko GM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za komplet INA (pasek, rolki, pompa wody, napinacz) w WPR zaplacilem 450. Za montarz w TK zaplacilem 100. Razem 550.

A mógłbyś rozszyfrować skróty bo nie kumam? WPR , TK ? Masz merivę ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi