Skocz do zawartości

Dobry program OBD na smartfona, który odczyta błędy w ASTRA IV


Gość atb30

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 26
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W astrze j zapomnij o diagnostyce na smartfonie. Wielu posiadaczy opla kupujących tego typu sprzęt ma ten sam problem co ty czyli (błędy są a zabawka ich nie widzi). Podjedź do warsztatu z prawdziwym testerem i temat ogarniesz. Nie musi być to i wyłącznie aso a koszt podpięcia nie powinien przekroczyć 50 zł .

Sam nagrałem filmik jak działa ta zabaweczka

https://www.youtube.com/watch?v=40z-VlRZl54&feature=em-upload_owner#action=share

Edytowane przez Kaslo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W astrze j zapomnij o diagnostyce na smartfonie. Wielu posiadaczy opla kupujących tego typu sprzęt ma ten sam problem co ty czyli (błędy są a zabawka ich nie widzi). Podjedź do warsztatu z prawdziwym testerem i temat ogarniesz. Nie musi być to i wyłącznie aso a koszt podpięcia nie powinien przekroczyć 50 zł .

Sam nagrałem filmik jak działa ta zabaweczka

https://www.youtube.com/watch?v=40z-VlRZl54&feature=em-upload_owner#action=share

 

 

Kolego kupiłeś jakieś dziadostwo za 30 zł i na tej podstawie wysuwasz wniosek że nie będzie nic działać na smartfonie?

 

Tak się składa że w codziennej pracy używam iDiag i jeszcze nie miałem Opla którego by nie ogarną. Chcesz się przekonać to zapraszam do siebie.

 

Lista pojazdów oraz przykładowe screeny diagnostyka astra H

 

 

IMG_1275.PNGIMG_1276.PNGIMG_1278.PNGIMG_1277.PNGIMG_1279.PNGIMG_1280.PNG

Edytowane przez faraday

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Grovnic

Witam,

 

Jestem swiezynka, tak na forum (choc to przegladam od jakiegos czasu) jak i w dziedzinie posiadania/kierowania/diagnostyki/prob naprawy Asterixa, wiec prosze wybaczcie jesli bede pytal o rzeczy dla Was oczywiste, :)

 

Staram sie oczywiscie grzebac po forum, lecz nie zawsze wiem co wpisac w wyszukiwarke :P

Pytanie:

 

Czy takie polaczenie: ScanMyOpel ( wspomniane na pierwszej stronie oprogramowanie z Google szopa) + http://allegro.pl/elm327-bluetooth-micro-bt-obd2-pl-new-bezawaryjny-i4816064046.html (pierwsza aukcja allegro zawierajaca ScanMyOpel w opisie) - bedzie banglac? Wlasnie cos moja Astrunia slabuje i chcialbym poczytac o bledach nim zawioze ja do mechanika.

 

Dzieki i pozdro

 

G.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności