Skocz do zawartości

wymiana zaworu egr


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam zacina mi się zawór recyrkulacji spalin egr astra g 8v x16szr mechanik go przeczyścił wykasował bład z komputera ale polecił go wymienic bo i tak będzie to samo za jakiś czas. Teraz pytanie jaki zamiennik jest najlepszy jakiej firmy bo oryginał kosztuje 600 złociszy. firmy DELPHI producent oryginalnych zaworów GM zawór recyrkulacji spalin EGR nr katalogowy 5851005 To jest zamiennik za300 złotych doradzcie coś! :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Jak sie zacina elektrozawor w tym EGR to nic juz nie da zaslepienie bo i tak zawor sie zatnie. Trzeba wymienc. Najtaniej to zamiennik wstawic ale one nie zawsze sa dobrej jakosci albo kupic uzywany w dobrym stanie najlepiej z jakas gwarancja rozruchowa jak ktos daje i wtedy najtaniej wyjdzie.

 

 

P.S.

 

Jak Ce interesuje to mam identyczny zawor jak w twoim silniku tylko ze ood silnika z 2003 roku i moge odsprzedac tanio i dac gwarancje rozruchowa. Jak bylbys zainteresowany to pisz na priv.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zacina elektrozawor w tym EGR to nic juz nie da zaslepienie bo i tak zawor sie zatnie.

Jak to nic nie da? Nie znasz sie kolego, zaślepienie wyeliminuje działanie EGR i to czy sie zatnie, czy nie nie ma już znaczenia bo jest odcięty.

Błąd będzie sie pojawiał, ale nie będzie miało to już wpływu na pracę silnika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak sie zacina elektrozawor w tym EGR to nic juz nie da zaslepienie bo i tak zawor sie zatnie. Trzeba wymienc. Najtaniej to zamiennik wstawic ale one nie zawsze sa dobrej jakosci albo kupic uzywany w dobrym stanie najlepiej z jakas gwarancja rozruchowa jak ktos daje i wtedy najtaniej wyjdzie.

 

 

P.S.

 

Jak Ce interesuje to mam identyczny zawor jak w twoim silniku tylko ze ood silnika z 2003 roku i moge odsprzedac tanio i dac gwarancje rozruchowa. Jak bylbys zainteresowany to pisz

P.S.Mam podobny problem.Czy komputer pokazuje wtedy wypadanie zapłonów ? /na I cylindrze/.Teraz silnik pracuje norm.zacinanie zaworu wyśw. przy okazji wypadania zapł. Mam ten problem od dłuższego czasu .Nie wiem co z tym zrobić.Wymieniłem świece,sprawdziłem cewkę,zamieniłem wtryski z I na IV cylinder i wtedy dopiero komputer wyświetlił zacinanie EGR.Proszę o odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dzięki.Można się przestraszyć co się w tym silniku wyprawia.Być może czeka mnie rzeczywiście demolka układu ssącego.Czekam teraz na miejsce w garażu lub na cieplejsze dni.Przy okazji-zauważyłem wyciek przy czujniku położenia wału. Poodkręceniu go mechanik powiedział że wykazuje on pewne ruchy a nie powinien.Postan.go wymienić.Czy mogło to mieć wpływ na wypadanie zapłonów ? Pozdrowienia.janek91

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Amoże by go dać do regeneracji na allegro wystawia się firma co robi takie rzeczy wysyła się na wymiane tylko niewiem ile to kosztuje co wy na to? :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ja ostatnio wyminilem zawor kupilem Delphi i pojezdzilem 10 dni i sie zacial na dobre, oddalem do reklamacji, procedurka 21 dni jezdze na starym, jak uznaja reklamacje to kupuje oryginalny GM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności