Skocz do zawartości

Hałasujace przednie fotele


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
z1mEk, może twój stary nie szalał z dziewczynami na przednim fotelu?

Dobre :)

Jak ktoś tam w Niemczech szalał w mojej Asterce tak jak to w tych niemieckich filmach szaleją to rzeczywiście może skrzpieć ten fotel :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Piotrastra

Nie da rady, zawsze cos będzie tukać, w Golfie mieliśmy jeszcze gorzej, całe zawieszenie się odzywało

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mój sąsiad miał mazdę 626 taką z ogromnym przebiegiem i w niej zawieszenie stukało jak diabli ale w środku było cichutko, tapicerka nawet nie skrzypnęła jadąc po dziurach.

Z tego wnioskuję, że to skrzypienie zależy od solidności wykonania i materiałów, które w takich tanich samochodach jak Astra czy Golfik pozostawiają wiele do życzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej, jak coś się rozbiera, a przy składaniu zostaje kilka "niepotrzebnych" części typu podkładka, jakaś guma, śrubka...

Wtedy się zaczyna...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja zauważyłem, że jak raniutko jadę do pracy na 7.00 to plastiki we wnętrzu trzeszczą najbardziej. Każda dziura, każda nierówność pokonywana jest z akompaniamentem całej "załogi" plastików, wyściułek oraz foteli. Jakby tylko czekały kiedy zabuja - aby mogły się odezwać :) W trakcie dnia, jak się już wygrzeje na słoneczku - problem znika jak ręką odjął. Echh... zupełnie jak u staruszka (no w koncu 14 lat już ma!) :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boston, co ty musisz przezywać zimą?

Korki w uszy? :)

Tak to już w naszych autkach jest, taniej-gorsze materiały, trzeba się z tym pogodzic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zimą? Nauszniki pluszowe na uszy i Farelka podłączana do zapalniczki jako ogrzewanie dodatkowe! Hehehe - a jak nie pomoże to jeszcze dużo WD40 w każdą śrubkę :P

Ale tak poważnie, to oczywiście lekka przesada jest z tym hałasowaniem plastików, jednak jakość spasowania niektórych plastikowych elementów w Oplach pozostawia wiele do życzenia. O tylnej półce w hatchbackach nie wspomnę - najlepiej obciążyć ją cegłówką aby wreszcie była cicho. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boston, a w tylnej klapie jest taka gumka dociskająca półkę, u starego zdaje egzamin.

Ale za to na dziurach drzwi kierowcy hałasują i za boga nie mogę znaleźć przyczyny.

Z pewnymi rzeczami trzeba się chyba pogodzić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
a w tylnej klapie jest taka gumka dociskająca półkę, u starego zdaje egzamin.
wieeem, patrzyłem już na nie i nawet macałem - niestety, ale na sparciałe nie wyglądają, więc powinny dociskac :P Szkoda, że producent nie wymyślił jakiegoś docisku od góry dla tej półki. Może pomogłyby głośniki, tylko niestety ale komplet mam już zamontowany w plastikach obok tylnego słupka. Echh cierpieć, cierpieć i jeszcze raz cierpieć :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności