Skocz do zawartości

Jak usunąć powiadomienia z allegro o kodach rabatowych ?


holcu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Od pewnego czasu moja skrzynka mailowa jest bombardowana powiadomieniami od allegro o przyznanym przez sprzedającego kodzie rabatowym na daną rzecz. Tak się składa, że te oferty póki co dla mnie są zbędne. Nie interesuje mnie kod rabatowy 16% na kierownice do gier samochodowych, ani kod na ciśnieniomierz (na szczęście jeszcze nie potrzebuje).

 

Dziś rano szukałem 30 minut w ustawieniach powiadomień allegro i nic, po pracy (dostałem kolejną ofertę) znów szukałem w allegro i nic. Doszedłem do Ustawień konta - powiadomienia (ale tam nic takiego nie ma).

 

Czy ktoś z Was walczył z tym problemem ? Będę zobowiązany za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek325e

Pewnie ciężko będzie Ci znaleźć odpowiedź :P

Dobrze że nigdy nie użyłem opcji przysyłaj kupony, ale to nie zmienia faktu, że jak się chce dalej przejść po zakupie to albo to klikniemy, bo tylko taka opcja widnieje, albo trzeba korzystać z opcji backspace co jest w jakimś stopniu upier...

 

Holcu kiedyś miałem również jakiś problem i również Tobie proponuję skorzystać z opcji

 

http://allegro.pl/Contact2/Contact2.php/showform?topic=7305

 

a nie tracić czasu na poszukiwanie odpowiedzi. Czasem odpowiadają w ciągu 3 dni więc musisz się uzbroić w cierpliwość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym Olu, że tak naprawdę nie ma w takim mailu informacji o tym jak zrezygnować z subskrypcji. Od kilkunastu tygodni prowadzę walkę z nachalnym spamem na moją główną skrzynkę, wypisuje się systematycznie z newsletterów do których się nie zapisałem.

 

Ale te kody rabatowe poszczególnych sprzedawców allegro mnie po prostu irytują, co innego gdyby były one naprawdę jakieś wartościowe, ale są w moim odczuciu warte tyle co zeszłoroczny śnieg. Bo gdy np. dostaje 10% rabatu na myszkę firmy X to jak mam ochotę kupić myszkę to kupuję taką jaką mam ochotę kupić, a nie taką jaką mi wciskają z extra wysokim rabatem w kwocie 3,99 zł.

 

No nic wczoraj przesłałem do tych firm prośbę o wypisanie z wszelkich newsletterów oferujących kody rabatowe - podejrzewam, że na nic moje działania ale cóż... łudziłem się, że gdzieś jest jakiś ptaszek w allegro pozwalający mi na wypisanie się z tego.


Napisałem wiadomość w formularzu przesłanym przez Krzysztofa

 

 

Bardzo proszę o wypisanie mojego maila z wszystkich firm oferujących kody rabatowe za pośrednictwem Waszego portalu.

Jest to dla mnie zbyt czasochłonne usuwanie coraz to częstszych maili z kodami, z których i tak nie skorzystam bo produkty objęte promocją nie spełniają moich oczekiwań.

Szukałem prawie 3h w swoim profilu opcji wykasowania maila z list mailingowych z kodami rabatowymi, niestety na próżno moje poszukiwania.

Wbrew temu co piszą na internecie, chociażby na Waszych forach nie ma w żadnym mailu informacji co zrobić by usunąć swojego maila z takich wiadomości. Dlatego proszę Was o interwencje.

Z poważaniem
SN2010

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z policją może i dobry, ale nie w tym przypadku. Gdyż praktycznie przy zakupach przez alledrogo był zaznaczony krzyżyk, że zgadzam się na przesłanie ofert promocyjnych od tego sprzedawcy. Na początku nie zwracałem na to uwagi, teraz już zwracam i odznaczam go.

 

Zobaczymy, póki co popisałem do sprzedawców by mi nie wysyłali już takich ofert.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności