Skocz do zawartości

MDI z chińskiego allegro


Gość grzes08

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy ktoś z Forumowiczów spotkał się z informacjami na temat działania MDI z chińskiego allegro .. czy to normalnie działa z aktualnym oprogramowaniem .. ewentualnie czy możecie podać login od kogo kupowaliście, ile szła przesyłka itd.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolega kupował na allegro, a nie z Chin, tylko że z tyłu na naklejce MADE IN CHINA. Działa poprawnie z oprogramowaniem GM.

Dokładnie takie coś http://allegro.pl/gm-mdi-tester-diagn-pl-opel-saab-serwisowka-wifi-i4940914843.html

Jeśli tamto o co pytasz jest dokładnie takie, to myślę, że nie będzie różnicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobne ale bez wifi .. mam pytanie czy korzystał już z programowania czyli dokładnie mówiąc podłączenia online .. dzis dowiedziałem się, że istnieje możliwość że po podłączeniu online sczytuje sobie jakis numer chipseta i nie pozwala ściągnąć oprogramowania .. rozpoznaje, że nie jest to oryginał .. możesz zapytac kolegi co on na nim robił .. czy wykorzystuje go na co dzień??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginał nie jest taki drogi wiec nie ma co przesadzac.Jesli bez panasonica chcesz kupic to body kit ok 1100e.To nie tech2,tu urzadzenie nie kosztuje sporo gorzej z z oprogramowaniem. Sam przymierzam się do MDI i "gryzę" temat od dłuzszego czasu.Z tego co ja juz wiem nie rozpoznaje zadnego nr ,to wymysł jest.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kupicie oryginał czy chińczyka to i tak jest problem. Z tego co wiem, to GM ma bazę danych MDI używanych przez ASO i każdy "obcy" nie pozwoli na pobranie oprogramowania. Każdy MDI ma swoje ID - coś na styl mac adresu więc sprawa chyba jest jasna. Pozostaje użytek z oprogramowaniem stacjonarnym i bez możliwości wykonywania SPS-a.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ArKos to nie tak. Nie wiem jak to wyglada z chinczykiem natomiast sprzet od SPX moze diagnozowac i kodowac online poza stacją autoryzowaną.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas Taki tekst słyszałem. Rzekomo każdy nabyty przez ASO nowy MDI należy zgłosić w centrali GM ETAC.

Przecież GDS to oprogramowanie licencjonowane udostępniane na zasadzie leasingu - co miesiąc ileś tam trzeba wybulić. Przy każdym uruchomieniu widzę komunikat typu "pozostało xx dni do końca leasingu". Domniemam, że SPS jest GM-owski ale może to być powiązane z dostępem do GDS-a, bo przecież online też jest dostępny na stronie GM.

Spierać się nie mam zamiaru, po prostu myślę, że w każdej plocie jest ziarno prawdy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie szkoda byłoby wybulić około 700 PLN i nie miec możliwości korzystania z SPSa .. aktualizację powinienem miec mając dostęp do systemu i aktualizacji co miesiąc.

Edytowane przez grzes08

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności