Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przycisk do zmiany stacji radiowej (kolejnego lub poprzedniego nagrania z cd/usb): chcąc zmienić stację przesuwam przycisk do góry (lub dołu) i jest ok, zmienia stację, ale gdy próbuję zmienić o dwie, często nic się nie dzieje lub zmienia zakres fal (czyli tak jak w przypadku naciśnięcia tego przycisku - a tego w danym momencie nie robię).

Jak działa u Was ten przycisk? Bo mam wrażenie, że u mnie jest "jakby" wyrobiony, co w nowym aucie nie powinno mieć miejsca. Jeżeli działa Wam bezproblemowo, tzn. lekko i precyzyjnie (tak jak np. regulacja głośności, czy ten od ustawienia alarmu kolizyjnego), to pojadę na porównanie do ASO.

ps. ale radocha z jazdy jest:), choć na razie jazda delikatna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam@

U mnie działa OK, tj chodzi dość twardo i zmienia o jedną stację. Podejrzewam, że kiedy chcesz zmienić o dwie to przyciskasz mocniej i stad ten efekt zmiany zakresu fal. Chyba trzeba nadusić dwa razy :tak: .....

Pozdrawiam@

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Źle się wyraziłem (lub nie precyzyjnie opisałem) - oczywiście chcąc zmienić stację, przesuwam jeden raz i jest ok, ale chcąc znowu zmienić stację przesuwam kolejny raz i wtedy właśnie nic się nie dzieje albo zmienia się zakres fal (tak jakbym przyciskał), albo gdy chcę przeskoczyć o dwie stacje (jedną zmienia a dalej nie...)

ps. u mnie też "twardo" chodzi... Popróbuję, zobaczę i wtedy pojadę na porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba chwilkę odczekać przed drugim przesunięciem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Arkos, tak mi się właśnie wydaje, że muszę odczekać jak się "załaduje" dana stacja i dopiero dalej naciskać... Dlatego jak chce zmienić o więcej niż jedną, to używam teraz przycisków numerycznych.

ok, chyba wszystko w porządku - dla pewności sprawdzę dziś:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie ma z tym żadnego problemu. Swobodnie zmieniam o 2, 3 stacje pod rząd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie tak samo działa jak u Buzka23. Bez problemu 2,3,4 stacje .....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam,

wszystko działa dobrze - można tak jak napisaliście "przewinąć" 2-3 stacje bardzo szybko:)

Wcześniej źle przyciskałem:P

W takim razie temat zamykam. I dziękuję za odzew!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi