Skocz do zawartości

Przednie lampy


Gość RoaH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wsadziłem do oryginalnego peszla co idzie do lamp, gdzie było można... no mało istotne nam świeci :)

 

P.S. Faktycznie nowe lampy by się mi jeszcze zdały :gwizd:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz - wszystko tanieje ja płaciłem 500 za komplet a teraz są po 400 - http://allegro.pl/nowe-lampy-opel-sintra-1996-1999-komplet-europa-i5105701219.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olcia, nie bardzo bo z lustra już mi złazi sreberko...

Dzidzia w drodze :tak: trza oszczędzać he he

Edytowane przez Tumak5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MAGTRONIX

A ja nie będę rozpisywać się na temat przekaźników bo chłopaki ci napisali Ale powiem tak polerowalem lampy w pierwszej swojej sinterce próbowałem najpierw zwyczajnie pasta tempo Efekt był marnyWięc zrobiłem to profesijonalnieNaszykuj papiery ścierne od 800 do 2500 wodne, po dwa na każdą lampę do tego pastę polerską do plastiku Motip (prubowalem wielu ta to rewelacja)Wymontowujwsz lampę idziesz pod kran i polerujeszNajgrubszym papierem zdzierasz starą warstwę lakieru zabezpieczajacego lampę. Przeważnie jest żółty od starości jak zedrzesz zaczynasz zmieniać papiery na wyższą gradacje wszystko robisz pod kranem to ważne Może się okazać że twoja lampa jest tak zniszczona ze jak zedrzesz zewnętrzny lakier i popatrzysz pod mocną lupą to zobaczysz takie mikro pęknięcia w plastiku które z daleka dają właśnie efekt nie przezroczystosci ale tego się nie zedrze bo zagleboko ja tak miałem na jednej lampie ale spoko.Jak wypolerujesz już papierem 2600 cały proces zdzierania i polerowania papierem trwa od 1 do 1.5. Godziny na jedną lampęTeraz po nakladasz tą pastę polerską do plastiku i bawelnianą szmatką polerujesz aż będzie błyskAle to nie koniec Żeby efekt był długotrwały w motipie kupujesz jeszcze specjalny lakier utwardzajacy to jest lakier który wygląda jak spray ale od dołu jest jeszcze zawleczka bo to lakier dwuskladnikowy jak zadajesz zawleczke to składniki się mieszają i wtedy pryskasz lampyMożna go użyć tylko w ciągu 30 minJa kupilem ale nie polakkierowalem bo sprzedałem sinterkeAle efekt polerki naprawdę rewelacjaLakier jest do tego że zabezpieczy ci lampy na dłużej bo bez tego po sezonie będziesz mieć to samo bo zdarlismy na początku warstwę utwardzoną

 

 

Ps Moja rada: wypoleruj dobrze lampy i nie baw się w przekazniki. Tylko zakładaj zwykle chinskie xsenony 4300 k . Normalnie bym nie polecał ale klosze w sintrze są tak wyprofilowane ze xsenony wyglądają jak normalne mocne żarówki, zero oslepiania. Zapytaj chłopakow którzy specjalnie u mnie sprawdzali czy oslepiam. Efekt bezcenny ale tylko w sintrze w innym aucie bym nie założył.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój plan na lato to wymontować odbłyśniki i włożyć w to miejsce soczewki z ruchomą przesłoną.

W razie problemów na przeglądzie wracają odbłyśniki i zwykle żarówki.

 

 

 

 

soczewka1.jpg

soczewka2.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekhood

Też wtrącę trzy grosze. Jeśli szkła reflektorów masz matowe, warto wydać ok 70zł na taki zestaw na wiertarkę/wkrętarkę jak poniżej. Do tego Osramy NightBraker i różnicę widać od razu. Ja tak zrobiłem, ale to droga dla tych, którym się nie chce maski otwierać :D Do pełni szczęścia na pewno jeszcze przekaźniki :)

 

velka-sada-pol_maly-prumer.jpg


.

.

.

Tu masz np porównanie żarówek, a cały temat przejrzyj na spokojnie, tam są schematy jak i gdzie przekaźniki wpakować:

http://forum.opel24.com/topic/16234-swiatla-w-sintrze/page-13?hl=%20%B6wiat%B3a%20%20sintrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności