Skocz do zawartości

Nieznany przewód


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Czy możecie mi powiedzieć od czego jest przewód ten podłączony do sprężynki?

Wcześniej on leżał na dole i podejrzewam, że powinien byc podłaczony do tej sprężynki, dobrze myślę?

Czy może on mieć związek z tym, że auto kopie gdy sie z niego wysiada?

 

post-46184-0-04771000-1426874506_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

Czy możecie mi powiedzieć od czego jest przewód ten podłączony do sprężynki?

Wcześniej on leżał na dole i podejrzewam, że powinien byc podłaczony do tej sprężynki, dobrze myślę?

Czy może on mieć związek z tym, że auto kopie gdy sie z niego wysiada?

 

Kolega wyżej opisał od czego jest przewód i nie ma związku z twoim problemem. Tu by trzeba zamontować pasek antystatyczny, albo zmienić garderobę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dzieki za szybką odpowiedz.

Przykleję izolacją kabelek na stałe.

 

Jak mam rozumieć zmianę garderoby?

 

Kolega wyżej opisał od czego jest przewód i nie ma związku z twoim problemem. Tu by trzeba zamontować pasek antystatyczny, albo zmienić garderobę.

 

Nie wiem czy pasek antystatyczny coś pomoże, najwyżej wyleczy objawy a nie skutek. Auto czasem potrafi kopnąć nawet wtedy gdy z rana wsiadam do auta (całą noc stało na parkingu), a powiedzmy poprzedniego dnia podczas wysiadania też kopło. Czy to możliwe,że gdzieś ucieka mi prad? Znacie takie przypadki? Dodam, że akumulator przy przymrozkach nie rozładował sie przez noc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niektóre materiały wytwarzają pole elektryczne (ubieranie się, obcieranie rękawami i takie tam), autko jest raczej w porządku - mnie raczej nie kopie natomiast żona czasem, ale nie zawsze, ma z tym problem - pasek antystatyczny odprowadza ładunki i autko nie powinno kopać. Inną opcje napisałem wyżej.

Mogą kończyć się łożyska w kołach, wtedy coś takiego się wzmaga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu niektóre materiały wytwarzają pole elektryczne (ubieranie się, obcieranie rękawami i takie tam), autko jest raczej w porządku - mnie raczej nie kopie natomiast żona czasem, ale nie zawsze, ma z tym problem - pasek antystatyczny odprowadza ładunki i autko nie powinno kopać. Inną opcje napisałem wyżej.

Mogą kończyć się łożyska w kołach, wtedy coś takiego się wzmaga.

 

Dzieki bardzo za odp,

jednak myśle, że u mnie to że kopie to jest inny powód.

Na kompie pokazało błedy:

B3803 Comfort Closing Low Voltage or Circuit Open

B1485 Exciter Current Generator Terminal 61 Low Voltage

Ale juz chyba wyszliśmy poza temat, myśle, ze co do nieznanego przewodu mam wyczerpujące info i uważam, że temat mozna zamknąć.

Edytowane przez Mashto

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności