Skocz do zawartości

Opel Astra - pogaduchy


Gość matpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Natalia712

W ogole z tym sekretem byla jedna smieszna historia, kozystalam z niego nieswiadomie, pewnego dnia wstalam i mowie do kumpeli ..... dzis znajdziemy prace bo ja tak mowie, ona oczywiscie niedowiarek myslala ze ja nawiedzona. poszlam zlozylam 3 cv i nast dnia telefon i slysze :prosze przyjsc do pracy..... pracowalam ale mielismy kierownika taka kur..... wiec mowie ....... pojade do niemiec..... za tydzien tele czy chce jechac.......... wocilam i mowie sobie chce miec prawko..... poszlam na szybki kurs bo ja chce i koniec..... i zaczela sie wizualizacja, mp3 na uszach muza a ja sobie wyobrazalam ze to bede sluchac jak bede jechac ..... poszlam zdalam za 1 razem kupilam forda , ale ze rozbili to potem golfa..... jak mi sie golf psul to mowie: musze znalezc chlopaka mechanika...... za miesiac znalazlam auto naprawial az naprawil na cacy....... uwalilam sobie ze wygram milion w totka, wtedy kolega powiedzial ze musze obejrzec sekret bo kozystam z niego nieswiadomie,,,,,, obejrzalam...... opuznienie z kasa mi sluzy narazie nie ten czas ale ja wygram ten milion, nie oszczedzam bo w sumie mnie stac !!!!! i wiesz co, cienko przende ale mnie stac :P


Mam Astre czuje sie bogata:)


"TO KIM JESTESMY, JEST REZULTATEM TEGO O CZYM MYSLIMY " :P


no i Darku jeszcze jedna ciekawostka na mojej tablicy marzen kiedys byl rysunek forda, zapomnialam o nim a jak sie wyprowadzalam w styczniu na gore wzielam moja tablice a tam moj ford narysowany 7 lat temu :) no i mam zawsze dobry nastroj, i kamyczek wdziecznosci

Edytowane przez Natalia712

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

Tak. Ważne by mieć tablicę marzeń. Ja na swojej miałem dom. Mam tak że co trzy lata coś dzieje się wielkiego w moim życiu więc postanowiłem sobie że zbuduję dom. Na tablicy marzeń wisiało zdjęcie domu. NIe bardzo miałem skąd wziąć kasę. Jak komuś mówiłem że to zrobię to patrzyli na mnie z niedowierzaniem. Pod koniec "terminu" powiedziałem sobie że choćbym stanął na głowie to znajdę kasę by do końca ubiegłego roku zrobić chociaż projekt. No i mamy wrzesień, dom już za tydzień będzie miał dach. Buduję bo mam urodzaj w pracy i staram się to w 100% wykorzystać. Kredyt wezmę na jego dokończenie. Pracuję po prawie 19-20 godz. dziennie 7 dni w tygodniu. Nikt nie mówi że jest lekko bo w tym całym sekrecie nic nie przychodzi od tak tylko trzeba umieć sterować swoim życiem i wykorzystywać możliwości i okazje jakie ono daje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość popencjusz

No i co jeszcze... z ostatniej chwili. Nie można podłamywać się niepowodzeniami, bo będzie ich więcej. Ą życie nie jest usłane różami i trzeba się z tym pogodzić. Przynajmniej moje. Jakoś nic łatwo nie przychodzi i zawsze musi być coś :)

Chociaż się nie nudzę :) Na budowie domu też co i rusz jakieś wtopy. Ważne że chociaż autka jeszcze jeżdżą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak całkowicie poza temat..

Wie ktoś gdzie tego szukać, jak to nazwać, może ktoś by to miał? :-D

CHodzi o te styropianowe/piankowe wypełnienia pod zderzak, potrzebuję lewe do gtc 2005>

 

 

90435744411684032696.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności