Skocz do zawartości

Opel Astra - pogaduchy


Gość matpl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

heh zabawne bo historii mojego auta nie ma nigdzie..... wedlug danych z dowodu, czyzby byl kombinowany :?:?

 

Ja jak kupowalem , to najpierw dzwonilem do centrali opla w warszawie zeby sprawdzic po numerze VIN co oni tam maja. Bo mialem samochod sprowadzany z luksemburga. Potwierdzilem tylko przebieg, i ze samochod nie mial zadnego powaznego wypadku, bys raz serwisowany w ramach jakiejs akcji opla. Pani mi powiedziala ze szczegolowe dane moze otrzymac tylko wlasciciel samochodu. A wtedy jeszcze bylem przed zakupem:)

Jak narazie samochodzik mi sie sprawdza:)

 

spalanie po miescie 6L/100km

max wycisnelem z niego 210km/h na autostradzie z 2 pasażerow i srednim bagazem wiec jak na 125km i DPF chyba niezle:)

 

Tu masz numery jesli sie przydadza, do centrali opla 3 lata temu kozystalem wiec nie jestem pewny czy jeszce dzialaja.

22 606 16 49

22 606 17 77

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juve powaznie powinno wyswietlic mi caly raport a wysykuje brak samochodu w bazie danych nie wiem co tam jest zero a co litera.... dzieki Zweimall (jakby z niemca wziac to dwa razy :) zadzwonie jak nic nie znajde ba ciekawie sie robi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juve powaznie powinno wyswietlic mi caly raport a wysykuje brak samochodu w bazie danych nie wiem co tam jest zero a co litera.... dzieki Zweimall (jakby z niemca wziac to dwa razy : SMILE : zadzwonie jak nic nie znajde ba ciekawie sie robi

Natalia proszę Cię bardzoo ;)

 

 

Options
RADIO,CAR 300
COVER,FLOOR INNER,STANDARD
INTERIOR-BLACK
BODY INTERIOR TRIM-BLACK
EXTERIOR PAINT,SEE MODEL CATALOGUE FOREWORD PAINT CHART
FOR DRIVER AIR BAG
FOR PASSENGER AIR BAG
FRONT SEAT,ADJUSTABLE BACK
BELT,REAR SEAT,CENTER,3 POINT
DOOR LOCK,WITH REMOTE CONTROL
HEAD RESTRAINT,FRONT,CLOTH,FULL
USED WITH CHROME INNER DOOR HANDLES
SUN ROOF,TRANSPARENT,MANUAL
FOR AUSTRIA
COVER,MIRROR HOUSING,O/S,PAINTED
ARMREST,REAR,CENTRE
AXLE RATIO 3.74
FRONT AND REAR DISC BRAKES
ABS
ALTERNATOR,70AMP
16 PETROL ENGINE
MANUAL TRANSMISSION,5 SPEED,SPORTY
STEERING WHEEL,DELUXE
POWER STEERING, NON-VARIABLE RATIO
EMISSION,3 WAY CATALYTIC CONVERTER,VARIANT 2
EQUIPMENT,EUROPEAN UNION
WHEEL AND TYRE,SPARE
WHEEL,ROAD,STEEL,6JX15
TYRES,195/60 R 15-88H
TRIM PANEL,INNER,STANDARD,VARIANT 2
BATTERY,44AH
HORN,FANFARE
INSTRUMENT,TACHOMETER
SPEAKER,6
BUMPER,COLORED
LETTERING,LATERAL,DELETE
TRIM,CLOTH,STANDARD,VARIANT 2
ADDITIONAL PARTS,RADIO INSTALLATION
EQUIPMENT,JEWEL
MEMORY,VERSION

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że większość raczej jest jasna, czy nie bardzo?

 

-Min tarcze hamulcowe tył, przód

-szyberdach manualny

-poduszka kierowcy oraz pasazera

-chromowane raczki od otwierania drzwi w srodku

-wydaje mi sie, ze lusterka w kolorze nadwozia

-felgi dedykowane szerokosc 6 cali, wielkosc 15 cali

-zagłowki

-opony 195/65

 

reszta to pierdoły typu ABS, silnik 1.6, manualna skrzynia biegów, alternator 70, akumulator 44 Amperogodziny, obrotomierz, i takie inne :)

 

Generalnie troszkę bieda edyszyn, jeśli chodzi o wyposażenie :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczeze ????? szyberdach chcialam manualny moj brat ma 3- cie auto z elektrycznym i pada czesto i gesto a ja praktycznie nie uzywam, fajnie ze wiem ze kola 15 cali najwazniejsze ze sa poduszki, abs, i taczowe 4 razy maja moc hamowania reszta nie jest mi potrzebna, bardziej martwi mnie ze nie ma go w ewiencji :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,mam fajnego Opelka Astre H Jednak niedawno przestało działac mi lusterko wsteczne elektrochromatyczne,zaglądałem na bezpieczniki ale wydaje sie ok. moze ktos kiedys miał ten problem prosze o rade co sprawdzic jak naprawic,dziekuje z góry.Pozdrawiam Darek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuj czujnik, który znajduje sie na dolnym skraju obudowy lusterka, czasami jak auto jest za blisko nas tylny zagłowek zaslania i lusterko sie nie zciemnia, może padła ta dioda (czujnik) nie włącza się wogóle te przyciemnianie, ile masz zagłówkow z tylu :?:? 2,3 :?:?

Edytowane przez Natalia712

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja narazie mam Astre od maja narazie wymienilam uszczelki oleje i filtry, podobno kobieta ktora nia jezdzila nie robila nic

Rozrzad musialam wymienic bo wiadomo trzeba, troszke mnie nastraszyles bo jak chodzilam po warsztatach i pyrtalam czy duzo ich sie naprawia to mowili jak kazdo jedno ja narazie leje i jezdze na przestrzeni lat bede mogla napisac wiecej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności