Skocz do zawartości

Opel Astra - pogaduchy


Gość matpl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia712

o litosci jak tanio a LPG ile kosztuje ???? ja bede miala gaz za chwile tylko narazie nie mial kto mi auta odstawic tydzien temu i jednak poczeka az wroce


a drogie malzenstwo jak ma na imiona ???? nie wiem jak sie zwracac :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gaz byl chyba 2.05. Ale zabij nie pamiętam teraz dokładnie, mogłam coś pomylić.

 

Agnieszka i Piotrek. Miło nam

Ogólnie piszę ja, jak mój mąż się odezwie to znaczy, że coś się.. psuje i szuka porady, także mam nadzieję, że nie będzie tu zaglądał ;)

 

A jak szukałaś gazu, to powiedz jest coś, na co szczególnie powinniśmy zwrócić uwagę??? Żeby nie dać sobie nic wmówić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia712

wiesz co to zalezy od silniczka ja np mam poczciwy x16szr 8v i to jest jednopunktowy wtrtysk, wiec gaz bedzie 2 generacji prosty i dosc tani 1400-1500 zł wy juz macie III nowszy model i do was gaz moze byc o tysiaka drozszy zalezy czy mono wtrysk czy co : SMILE :


Aga i Piotr jak moja przyjaciolka i jej chlopak, juz wiem ze fajni jestescie : SMILE :


A wiesz Marek ze moj dziadzio teraz Aska jezdzi i pojechal na gielde jak pytali ludzie o silnik i mowil jaki to mial 5 ofert kupna dawali po 6 tysi za moja srebrna strzale ja nie wiem ale chocby mi dawali 12 to bym nie sprzedala bo w 3cim aucie jak by mi przyszlo zmieniac rozrzad to bym chyba padla, moimi rekami sie meczylam i pocharatalam paznokcie :D

Edytowane przez Natalia712

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba :-D Dziękujemy : SMILE :

Rany, nie rozumiem, co do mnie piszesz :P Wiedziałam, że nie znam się na autach, ale żeby aż tak.

Pytanie pewnie dziecinne, ale gdzie mam sprawdzić jaki jest ten wtrysk?? Czy to tylko mechanik powie??? Ale chyba nie.

 

Powiem Wam, że kiedyś, kiedyś mieliśmy malucha, a potem golfa II i to były auta, które mój mąż sam składał i rozkładał. Potem focus i... pod maską wszystko ukryte :-D, teraz pewnie będzie tak samo :P

 

 

Sama kochana rozrząd wymieniasz???? Fiu, fiu, szkoda, że mieszkasz tak daleko ;)

Edytowane przez miniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia712

maz bedzie wiedzial ale to najlepiej jechac do gazownika on otworzy maske obczai i powie czy sie oplaca czy bedzie smigac bo są auta które jak to mowia nie lubia zbytnio gazu, wtedy nie dosc ze instalacja nieziemsko droga ponad 3 tys to jeszcze czesto sa jakies niemile niespodzianki to regulacja, to filtry to cos innego.


Golfa 3 mialam to tez go sama rozbieralam byl prosty jak klocki lego a w astrze juz mnie zaskoczyly klucze typu torks :) troszke ciezsze ale tez staram sie grzebac z ksiazka :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni mono wtrysk byø montowany x16szr czyli w Ag. W Ah 1.6 problemem jest brak hydropoychaczy czyli trzeba regulowac sprawdzac luzy zaworowe, o ile samo sprawdzenie nie jest drogie, to juz regulacja jnie jest tania.

Edytowane przez mk5

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż pewnie tak. Zobaczymy, na razie muszę ubezpieczenie wykupić : SMILE :

 

Marek dzięki za podpowiedź : SMILE : A co ile km taką regulację się robi?

Edytowane przez miniu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności