Skocz do zawartości

Opel Astra - pogaduchy


Gość matpl

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich!!! nie mam doświadczenia w forach, ale mam za to pytanie odnośnie mojej astry H. chodzi o to, że po całonocnym postoju trudno ją odpalić... to diesel 1.9 i byłem dzisiaj u mechanika - sprawdził świece, podpiął kompa i niby wszystko gra, ale mówił że w niektórych modelach jest błąd pojegający na zbyt krótkim czasie grzania świec... przy obecnych temperaturach - czyli między +5 a +10 rano to chyba żart - bo co to będzie przy -10??? pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 626
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Natalia712

Dziwne. Kiedys byla bezyna olowiowa i inna ropa dzis juz mamy paliwo dość dobrej jakości tak jak piszesz aż strach pomyśleć. Nie wiem jak diesle ale warto sprawdzić olej chyba gęstość tez ma znaczenie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po dwóch dniach jazdy stwierdzam, że kocham swoją astrę, nie myślałam, że kiedyś to napiszę, ale jednak :) :) Komfort jazdy suuuuper, aż strach pomyśleć, jakbym się czuła. jakby mnie posadzili za kółkiem nowiutkiej :P Ja jestem raczej wygodna, więc dla mnie te wszystkie komputerowe bajery typu czujnik deszczu to rewelacja, no ale wiadomo... każdy lubi coś innego.

 

Jeśli chodzi o ubezpieczenie to powinno się pójść do firmy, w której się ubezpieczało i oni robią aneks do umowy i wpisują nowe numer, bez dodatkowych kosztów. Wtedy jeździsz na legalu ten prawie miesiąc. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mamuniu, głowę mam jak balon. Zdecydowaliśmy się na gaz i czytam i czytam o tym, co mi Pan zaproponował i... nic już nie wiem. Zapytałam o pomoc na forum lpg, czekam, aż mi coś tam mądrego doradzą.

Taka propozycja, może Wy coś o tym wiecie?

Elektronika Zenit PRO z 5-letnią ogólnopolską gwarancją wtryskiwacz Hana H2001 i reduktor Tomasetto Alaska.

Zbiornik do 55litrów- w zależności od warunków technicznych i wlew pod klapką wlewu benzyny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Natalia712

Ja ci powiem tak : O tym gazie slyszalam i jest wielu uzytkownikow zadowolonych czasami nawet spalanie gazu na zenicie maja mniejsze jak na benzynie wszystko chula jak nalezy, nie musisz sie martwic ta instalacja cieszy sie dobra renoma, :)


ja za ok 3 tyg bede zakladala gaz tez wlew pod klapka wiem tylko ze lubi sie wyrabiac i polecane jest jedno tankowanie do pelna a nie co np 200 km, ja mam takie zboczenie ze tylko strzalka lekko opada juz leje (no ale beni) musze miec zawsze pelen bak, bede musiala sie nauczyc tankowac po wyproznieniu do zera bo szkoda obciazac gwint :)


Ile wam krzykną ? 3 tys ???? czy wiecej ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam opla astrę f 1.4 60 koni,

i tu nie ma problemu czy tankujesz do pełna,

czy za 20zł - ale patrze , że masz astre III ?

poczytaj, o ustawianiu luzu zaworwego, i czy

głowice szlak nie trafi po 30 tysiacach.

każdy nie lubi, jak mu stzałka opada ;-)

jak dobry gwint, to da rade, nic mu nie będzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności