Skocz do zawartości

Corsa D... kupic pierscienie centrujace?


Gość kanik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ciężko mi upatrzec jakies fajne feli 16 w cenie tak do 500zł. Mam białą Corse i znalzłem felgi czarne 15 za 500zł i nad tym romzyślam właśnie. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła, które mam na avatarze sprzedałem niedawno za 750zł. Także za 17" wzór asa, bbs z rantem uważam, że cena dobra. Opony leciwe ale bieżnik w dobrym stanie, rainsporty 1. Szukaj i znajdziesz. Jeździło się przyjemnie ale się znudziły.

Edytowane przez Gość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość domin477

Witam .Felgi powinny pasować do corsy D ,oczywiście po zastosowaniu odpowiednich pierścieni centrujących . Rozmiar piasty opla to 56.6 natomiast otwór w feldze trzeba zmierzyć. Rozmiar opon podany 185/60/15 jest za mały . Powinny być 185/65/15 lub 195/60/15 .Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmiar opon podany 185/60/15 jest za mały . Powinny być 185/65/15 lub 195/60/15 .Pozdrawiam

Cześć

 

Nie mieszaj autorowi tematu w głowie bo widzę,że bez tego jest już wystarczająco zakręcony.185/60/15 jest za mały?.Chyba sobie żartujesz.Sam jeżdżę na 185/55/15 i uważam,że jest dobry.Nie za niski,nie za wysoki.W sam raz na dziurawe drogi.Można by się pokusić na deko niższy profil ale po co?.Różnice w rozmiarach,które zasugerowałeś to subtelności,których nie widać gdybyś nawet mocno się przyglądał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jeździsz na 185/55/15... na stronie poniżej:

opony.com.pl/narzedzia/zamienniki-opon/185/60r15/

nie podają mi takiego zamiennika opon jakie Ty masz. Więc nie mam się co tą stroną aż tak sugerować? Opony z których Ty korzystasz są odpowiednie pod crose D?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pracuję w tej branży prawie 10 lat, więc wiem o czym mówię .

 

Proszę,wytłumacz mi jak takie centymetrowe różnice mogą wpływać na fakt,że nie istnieją zamienniki opony takiej jaką ja posiadam?.

 

Cyt:"Rozmiar opon podany 185/60/15 jest za mały.Powinny być 185/65/15".Proszę wytłumacz mi dlaczego nie mogę mieć opony 55 zamiast 65?.Bo nie ma w internecie albo literaturze jako zamiennik?.A może baza danych nie miała takowego rozmiaru opon w swoich zasobach?.To są niuanse,które nie powinny być brane pod uwagę.Producent tak postanowił,co nie oznacza,że nie można ich delikatnie skorygować.A wpływ na bezpieczeństwo i parametry żadne.

Opony z których Ty korzystasz są odpowiednie pod crose D?

Jak najbardziej.

Edytowane przez Natan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności