Skocz do zawartości

Zmiana języka-komputer pokładowy meriva b


Rekomendowane odpowiedzi

Gość BILIBRONKO

Witam.Mam merive b 2011 1,4 t 120 km cosmo.Wyswietlacz miedzy zegarami wyswietla-sr.spalanie,ile km do tankowania .śr.predkosc.Po naciśnieciu kl.menu wyswietla tylko zuzycie oleju w %/wszystkie informacje graficzne"bezjęzykowe"/oraz 1 unit set,2 unit set ,3 unit set.I zmienia km na mile.Nic więcej.Czy to mozna zmienić?Jezeli tak to jak albo gdzie.Widziałem wyswietlacz u kolegi w takiej samej wersji merivy i informacji było wiecej i po polsku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opel wsadza te same radia do różnych modeli i jeżeli da się w astrze corsie czy vectrze to powinno się dać w merivie. Ważne żeby był ten sam model audio.

I jakby ktoś zadał sobie trud poczytania na forum o zmianie języka to by wiedział jakie są problemy, i że nie ważne jakie auto a model audio. A i to też nie zawsze - chociażby z moją byłą zafirą B - z navi. Zmiana była tylko do pierwszego uruchomienia. Oczywiście istnieje takie coś jak spolszczenie navi...

Tylko trzeba szukać i czytać. No ale jak ktoś szuka albo pobieżnie albo tylko do swojego auta to nie ma się czemu dziwić.

Chociaż czemu się tu dziwić - takie nam rośnie młode pokolenie - "zrób za mnie"...

Rostex wypraszam sobie takie zachowanie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że masz pojęcia o czym piszesz, a że jesteś modem to uważasz że możesz pisać nie na temat i nikt Ci nic nie powie. Znajdź jak powiedziałem opis do Merivy B a nie do parcha jakim jest Zafira B opis jak spolszczyć kompa pokładowego albo czym go uaktywnić w zegarach, bo na razie strugasz mądralę a nim nie jesteś.

 

A jeśli nie wiesz, że Zafira czy vectra to zupełnie inna liga niż nowe modele, to nie dziwnie, że forum na taką reputację jaką ma.

Edytowane przez rostex

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie twierdzę że wiem wszystko, ale przynajmniej staram się pomóc. Ale nie będę za kogoś odwalał roboty. A jesli ktoś nie umie czytać ze zrozumieniem to jego problem nie mój.

co do reszty twojej wypowiedzi to przemilczę, bo nie mam zamairu zniżać się do twojego poziomu...

Natomiast jeśli masz jakieś uwagi odnośnie mojego zachowania zawsze możesz się poskarżyć administracji, i nie bój się - nie zamiatamy spraw pod dywan...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

 

 

... opis do Merivy B a nie do parcha jakim jest Zafira B ....

 

 

 

 

...... to nie dziwnie, że forum na taką reputację jaką ma.

Tak sobie czytam.

I pozwolę sobie wypowiedzieć nie na temat.

 

Przyszedłeś obrażać tu innych użytkowników starszych modeli ?

 

I liczysz na to, że ktoś Tobie jeszcze będzie pomagał ??

 

 

A co do końcowej części Twojej wypowiedzi to jestem bardzo ciekawy co masz na myśli.

Ale nie tak bardzo, aby o tym dyskutować na poziomie jaki przedstawiasz.

Z góry wiadomo do czego prowadzi taki rodzaj wymiany zdań.

 

Jedź do ekspertów i tam pokrzycz. Jeśli oczywiście sobie na to pozwolą.

 

 

I zrób przysługę wszystkim kasujac swoje konto.

 

Powodzenia na innych portalach. :)

 

Bez odbioru.

A Ty króliku bij się w pierś i wyciągnij wnioski.

 

Każdy może się pomylić.

Ale szacunek jest bardzo istotną kwestią.

Bez urazy. ;)

Takie podsumowanie małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności