Skocz do zawartości

Corsa nie chce rano palić


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam

Mam problem posiadam corse B 1,4L 07 rok jakieś 2 miesiące temu kupiłem nowy aku, autko jest garażowane (nie jest to może jakiś super garaż ale autko jest zamkniete) nie raz rano a szczególnie w te obecne mrozy autko inehce zapalic trzeba długo kręcić kilkakrotnie. Mam rownież golfa II sterego z starym aku i on pali bez zarzutu w czym może być problem???

Prosze o pomoc jeśli ktoś miał podobne objawy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

Miałem podobny problem w Corsie A C1.4NZ i u mnie przyczyną były zawilgotniałe przewody WN.Pamiętam jak dziś jak stałem w garażu z suszarka do włosów i suszyłem przewody,kilka minut i odpalał zawsze :cry:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

mam podobny problem corsa 1.4 rok 96. Tylko ze u mnie autko odpala ale nierowno pracuje przez pare minut tak jak by ktoras swieca nie przpalala. , wymienilem juz akumulator , kopulke i palucha , swiece. Pozostaly tylko przewody i podejrzewam ze to wlasnie to .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tylko umnie jest taki problem, że jak już raz odpali to poźniej za kazdym razem odpali za pierwszym razem, problemy są jak postoi cała noc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ssanie dziala?

Chyba działa http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif bo na początku obroty są wysokie pożniej spadaja

 

[ Dodano: Sro Sty 09, 2008 16:14 ]

w takim wypadku sprawdź czujnik temperatury płynu na kompa.

Myślisz że to może być wina czujnika płynu??

 

[ Dodano: Sro Sty 09, 2008 16:16 ]

Dziś po pracy też niechciał zapalić 3 razy kręciłem, ostatno sprawdzałem ładowanie jest dobre aku tez dobry sam już niewiem nieche czegoś wymieniać na darmo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleg apewnie chciał napisac corsa B 97r bo w 07 był ajuż C a jesli chodzi o wyżej wymieniony problem to proponuje posłuchac rano czy słychać pompe paliwa bo ewentualna przyczyną może być przekaznik pompy paliwa który ma wypalone styki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oczywiście jest to corsa B 1,4 z 1997 roku model viva 8V w chwili obecniej niemma autka ma dziewczyna moja i niewiem dokładnie jaki jest tam model silnika. Co do pompy przysłucham sie jej ale chyba pracuje dobrze.

 

[ Dodano: Czw Sty 10, 2008 16:26 ]

Z tego co mi sie wydaje jest to silnik X 14SZ, do tego dizś moejj dziewczynie zgasło autko (pewnie za szyko sprzegło pusciła) a pozniej już niechciało zapalić dopiero po chwili załapał. Sam już niewiem co to jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności