Skocz do zawartości

Zakup auta - Sintra


Gość Tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przymierzam się do zakupu Sintry 2,2+lpg.

Napiszcie mi na co zwracać uwage przy oglądaniu autka,co często się psuje gdzie lubi wychodzić korozja i jak Opelek sprawuje się z lpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość harnas1515

Witamy...

Ciężko dziś ze znalezieniem dobrej sintry.

 

Jak fajna to sprzedaje się w pięć minut.

Inne stoją miesiącami...

 

Pokaż przed zakupem w dziale

Sintra.

Szybko odpowiemy za każdym razem.

 

Silniki 2.2 stworzone do lpg. :)

Komfort bez porównania...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dobry wybór. Korozja raczej nie konsumuje Sintr bo jest w ocynku. Słabym punktęm są jednak progi często powgniatane za sprawą podnośników warsztatowych.

Z typowymi usterkamu poradzisz sobie sam z pomocą forumowiczów. Jak znajdziesz ciekawą ofertę to zapodaj w temacie do oceny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często się psuje jedynie abs. Poza tym czasem zaświrują wycieraczki, podnośnik szyby itp. Kwestia wiekowych połączeń elektrycznych i nietrzymających już mas. Większość się naprawia sama (dosłownie), czasem trzeba użyć klucza, ale nie są to rzeczy które zatrzymają autko w połowie trasy. Poważniejsze awarie silnika to rzadkość. Ja miałem problem z chłodniczką oleju, a kolega z pompą oleju. Ale to są sporadyczne, pojedyncze przypadki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info jedna jest w dziale sintry.Ogólnie to widzę że bardzo mało jest tych aut w ofertach:(

Edytowane przez Tornado

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie zwróć uwagę na stabilizator.Kupiłem sintrę i niestety się okazało,ze jest pęknięty.W aso mawiają,że one podobno bywają wadliwe i lubią pękać.Nie zdecydowałem się na zakup używki,którą i tak trudno znaleźć.Kupiłem w ASO za 700zł.Kasa była a stabilizator powinien wystarczyć na resztę lat eksploatacji.Niektórzy je spawają...

 

Tak to wygląda:

6f06f437928a.jpg

Edytowane przez Migel

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak jak Tornado, rownież jestem przed zakupem Sintry.

Zmartwily mnie słowa Harnasia 1515 ze trudno o dobra Sintre.

na te chwile przeglądam Allegro...itd.

Mało Sinterek. Mam prośbę do Harnasia1515-czy w wolnej chwili możesz spojrzeć na Allegro...i podpowiedzieć ktora warta zainteresowania?

Jakieś inne pomysły? Przeglądałem niemiecki mob... I tam są droższe, często bez gazu, do tego trzeba doliczyć opłaty i chyba muszę sie skupić na krajowych, bo cena sprowadzonej dużo wyższa.

Dziękuje za podpowiedź z góry.

Robni

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sintre kupuje się tanio i samemu naprawia... Owszem niektóre są warte więcej niż 5 tyś ale to trzeba juz mieć pewność co do przebytych napraw.

Harnaś niestety ma rację

Ale już lepiej kupić taką za 3 tyś i 4 dołożyć niż kupić za 7 tyś i też 4 dołożyć.

A potem kilka czteropaków i przy naszej pomocy doprowadzić do stanu użytkowego. Więc nie ma co się łamać tylko przyswoić powyższą radę :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robni.

 

Zajrzyj na o l x tam masz aktualnie 34 ogłoszenia.Wejdź nahttp://forum.opel24.com/topic/36124-sintra-pogaduchy/i śmiało pytaj - pomożemy.Kupić przyzwoitą sintrę trudniej niż inne modele vanów,ale nie niemożliwe.Uzupełnij profil-skąd jesteś?Wpadaj na pogaduchy i nie róbmy tu offtopu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harnas1515

Spytać na jakim oleju jeżdżą.

Te silniki nie lubią gęstych olei.

A wiele osób zaczyna je lać jeśli silnik zaczyna brać olej.

To duży błąd...

Jeśli olej wypływa z prawej strony z pod czarnego dekla osłony świec. (Przy cewce)

To możemy być pewni że ktoś często dolewa olej.

 

Żłopanie oleju / kosztowne

Progi / też parę złoty. Ciężko znaleźć dobre...

 

Abs/ licznik /check/ piasty przednie/tylna wycieraczka/wskaźnik paliwa.

To bolączki. Ale łatwe do samodzielnego usunięcia. I nie drogie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności